Flüt çalmak komik mi ? :)

İlk okulda herkesin ağzında bir flüt mutlaka iyi de olmasa çalardık, yanız ben flüt sevdasından kolay kolay vazgeçmedim ve ara sıra çalıyorum. sizce komik mi ? :)

Güncellemeler:
link

Flüt çalmayı komik bulanlar için gelsin :)

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• ben bu linke ağlarım ki :(

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Flüt çalmanın komikliği çaldığın melodi veya şarkıya göre değişir. Süper baba, memoli, daha dün annemizin vs. bunlarda komiklik aramam. duygulanırım. Çalabiliyorsan bir demo beklerim. Bir de titanic çalabiliyoruz biz ablamla.

2|0
    0|0
  • allah nasıl biliyorsa öyle yapsın mustafa diye bir bebe vardı benim bir sıra önümde otururdu flüt sadece onun kafasına vurmaya yarıyordu way arkadaş nerden ögrenmişse bana bir masal anlat baba hay senin babanı kemüne :)))

0|0
    1|0
  • sanırım komik değil.

emin değilim ama :((

0|0
    0|0
  • nefet ederim flüt sesinden zaten hiç beceremedim mantıklı bir ses cıkarmayı okullarda cocuklara diretilmesi cok gereksiz saçma birsey bence

0|0
    0|0
  • Bazen ben de çalıyorum :) Ve evet,komik. Zaten bunun için flüt çalmaktan zevk alıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bence komik :)

0|0
    0|0
  • Çocukken yapıldığı için komik geliyor olabilir.Sende yan flüt al rahatla hem sesi daha güzeldir.Çok iyi bence yan flüt al sen .

0|0
    0|0
  • Melodilerin hangi aletten çıktığı önemli değildir. Önemli olan seni duygulara sürükleyebiliyor mu? Çalabildiğin en güzel parçayı kayıt et ve burada paylaş ilgiyle dinleriz.

0|0
    0|0
  • Bildiğimiz plastik blok flütün karizmatik olmasını bekleyemezsin sonuçta. Özellikle arada fiiii diye ses çıkarınca komple dağılıyor.

Ama bir yan flüt çalan kız öyle mi.

0|0
    0|0
  • en güzelini yapıyorsun

0|0
    0|0
  • ne niyetle çaldığına bağlı

0|0
    0|0
  • benim hiç flütüm olmadı :( .hiçte çalamadım... niye komik olsun ki güzel birşey mutlu oluyorsan.

0|0
    0|0
  • Komik değil seksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende çalıyorum ne olmuş yani bazı orkestralarda hala kullanılan bir çalgı sorun yok canım çal çalabildiğin kadar :)

0|1
    0|0
  • komik olup olmaması önemli mi ?

üçgen zil mesela anaokulunda kullanılan bir çalgı aleti ama orkestranın da vazgeçilmezidir...

bir şeyler çalman ve bundan zevk duyman en önemlisi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...