20 dilde seviyorum seni, 81 ilde. 80 bin çeşit bitkinin 80 bininde?

Bir insanın böyle bir sözü yazabilmesi için ruhen nasıl bir derinliğe sahip olması gerekir acaba?

Şu da çok hoşuma gitti;
"Seni görmek için cennetin balkonundan sarkarım"

Var mı böyle kendinize ait afilli sözleriniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamak yakıyorsa canını bırak yaksın.
    Dayanabilecek kaç tenin var ki.
    Susmak için yanıyorsa bırak yansın.
    Konuşacak kaç sözün var ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin olduğun yer bir aşk mabedi olsun, sen o mabedin aşk tanrıçası ol, ben o mabed de sana tapan aşk kölesi olayım...Bu söze muhattap olan kız gerçekten seviliyordur..

0|0
    0|0
  • bir kıza edilecek laf mı senin için cennetin balkonundan sarkarım allah aşkına bunu duyan kızların %90 ı hea demek zahmet edip cennetten bile çıkmıyorsun benim için der sanki iltifat değilde küfür etmişim hissi yaşatır adama;)

1|0
    0|0
  • benden habersiz ağlarken gözünden düşen her damla için ömrümden bir gün gitsin bunu bil

1|0
    0|0
  • Aerodinamiği olmayan Şahinlerde hız yapıyorlar sonra kafaları rüzgardan sersemleşip böyle zalım sözler çıkarıyorlar :(8

0|0
    0|0
  • Kızın birine şair arkadaşım "Sen Allahın güzelliğinin yansımasısın" demişti.
    Kız "Ok" yazdı.
    Arkadaşı zor tuttum. Kız az daha "ok" yoluna gidecekti :))))

0|0
    0|0
  • hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş.. herşey güzel iken bunca afilli söz yazan kavga edip ayrıldığınızda demediğini bırakmıyacaktır :)

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçelinin Alex'i sevdiği kadar sevmiştim ulan seni. Çok varoş farkındayım ama Alex sevgisi işte naparsın

0|0
    0|0
  • standart dünyamın fantastik karakteri, hayatıma hoş geldin

0|0
    0|0
  • Allah'ı gerçek manada tanımaya yakınlaşmış bir insan bunu söyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...