Biraz farklılık olsa nasıl olur?

Türk sinemasina biraz farklılık gelse artık çoğu sinema fimleri hep hap alıntı yaraticiklik çok az ve istisnali... Mesela söyle Türkiye 'de iki kızın aşkını anlatan eşcinsel içerikli romantik komedi masumca tarzda farklı konular islense ya da daha farkli seyler aykırıliktan biraz dışa çıkılsa nasıl olur?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sende izleyip izleyip zevk alsan dimi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yurtdışında onlardan bolca çekiyorlar, Türkiye'de de taklidini yapmaya gerek yok

Türkiye'de anlatılacak o kadar hikaye varken hep dışarıyı taklit etmeye karşıyım. Yeşilçam'ı da öyleydi

0|0
    0|0
  • Toplumun henüz kabul edeceği bir durum değil
    bizim yaşıtlar için sorun olmaz da
    Yapacak yönetmenin cesur olması lazım ülkede ki tepkilere

0|0
    0|0
  • dizilerde biraz var 20 Dakika da vardi yan rol olarak

0|0
    0|0
  • Scheherazade'I Nick the Chopper'ı söyleyen Barış Manço gibi adamı ne hale getirmiş bu ülke insanı. Çok şey istiyorsun ama sen.

0|0
    0|0
  • zaten olan seyler onlar anlasılan sen izlememissin.d

0|0
    0|0
  • gişede iş yapmaz sinemacılar enayi değil

0|0
    0|0
  • bahsettiğin temada filmler var türk sinemasında üstelik 30-40 yıl oncesine dayanıyo ;)

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama günümüz sinemasina biraz farklılık gelmeli Yeşilçam zamanı geçeli çok oldu :)

• yok gecenlerde yine boyle lgbt temalı bir film cekildi :)
      tema değilde benim yakındıgım konu daha cok efectler üzerine cekim asamalrı ne bilim cok amatorce calısıyolar dünyanın cok gerisindeyiz öyleki ülkemizde adam akıllı studio dahi yok çook gerideyiz coookk :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sevgilimin elini tutarak yuruyemiyorum sen filmden söz ediyorsun :D umarim o günleri görebiliriz

1|0
    0|0
    • Ben tutarım tuttumda :)

• Ya biz de tuttuk allahinida yaptik ama , sanirim sen bizim rastladigimiz Turk insan profiline daha rastlamamissin :D

• Özgünlük maalesef ki bizim toplumumuzda yok.
    İllaki bir çakmalık olacak işin içinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...