Doğru düzgün film veya belgeseller var mı? (İçinde saçma sapan görüntüler olmayan)?

İçinde açık görüntü hiç olmayan. Birşey olsun yeter ya, film, dizi, belgesel, dini film animasyon ne olursa olsun. Saatlerdir indirdiğim belgeselde bile şey çıktı, afrikayı gösterirken ordaki çıplak kabileler, bunu doğal karşılıycaklar yorum yapmasın lütfen. kız kardeşim film belgesel istedi benden, indirebileceğim düzgün şey sayısı o kadar az ki yerli de yabancı da böyle.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Cosmos var, tam 12 bölümlük bir belgesel:
    www.filmifullizle.com/...4-turkce-dublaj-izle.html

0|1
    0|0
    • GÖrdüm ama gerçekten düzgün olduğuna emin olamadım onun bile. Bir kızın cevaplaması iyi oldu. Merak ediyorum temiz şeyler izlemek isteyen kızlar nasıl yapıyor bunu ne izliyorsunuz? Nası yaşıyorsunuz :)

• Temiz derken açık görüntü olmayan. Cosmos için de teşekkürler

• Rica ederim, uzayla alakalı zaten öyle şeyler yoktur benim izlediğim yerlere kadar yoktu :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ghajini izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu filmlere bakabilir, "Son Bekâr", "Davul Dengi Dengine", "Elma ve Selma", "Mütevazi Kabul", "Altın ve Bakır", "Please Teach Me English" vs. Emin olun. Ailece izledik bunları rahat rahat. :)

Fazlası için de şu listeye bakabilirsiniz: http://www.yenikaynak.com/s/yenikaynak/filmler/

0|0
    0|0
  • Kosmos izle

0|1
    0|0
  • Baraka'yı izle madem.

0|0
    0|0
  • Animals in Love

0|0
    0|0
    • Onda da maymunlar açık açık seks yapıyor hiç mi edepli bir film belgesel yok lan

• Kesinlikle bu dünya ya binadan ya zinadan yıkılacak.

• Zina değil ki o. Hayvan çiftleşmesi alt tarafı

• inanılmaz kurtuluş bear grylls - belgesel
    İnception- film
    Wall-E - animasyon film

0|0
    0|0
Yükleniyor...