Kitap okumak istiyorum ama hevesim yok :S?

Kitap okumaya çalışıyorum ama sıkılıyorum farklı kitaplara geçsem bile. Önceden yarım saat 1 saat okurdum şimdi çabucak sıkılıyorum ne yapmamı önerirsiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Zorla güzellik olmaz... Bu içten gelir; çok okumak, birileriyle yarışmak değildir, siz bunu yapıyorsunuz... Zihin yapınız bunu zorunluluk saydığı için sıkılıyorsunuz...
    En son okuduğum seri toplam 2000 sayfaydı; sıkılmadım, yorulmadım ve hatta neden devamı yok dedim...
    Severek yapmazsanız anlamsız olur...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı sorun bende de var ya :( kitap okumayı çok seviyorum eskiden ardı ardına okurdum şimdi elime bir kitap alıyorum daha bir sayfa bile okumadan bırakıyorum :(

0|1
    0|0
  • Canan Tan ın kitaplarını oku. bir sonraki sayfayı merak edersen yeniden okuma hevesin yerine gelir.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim tavsiye için.

• akıcı ve ilgini çekecek kitaplar oku

0|1
    0|0
  • Ara ver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oğuz bal-erkek dublajı al oku.

Başladığında 150 sayfa okumadan bırakabilirsen sende bayaa sıkıntı var demektir.

0|1
    0|0
    • Denicem teşekkür ederim tavsiyen için.

• Biraz dergilerle meşgul ol. Hevesin gelince devam edersin.
    O değil de adamlar ne dergiler çıkarıyorlar ya la. Böyle baktıkça bakasın geliyor. Göller, ağaçlar, yapraklar

0|1
    0|0
    • Tavsiye için teşekkür ederim hocam dergilere yöneleyim en iyisi bir süre :)

• Dergilerden caps isteruk!

• Kısa tatlı kitaplar vardır. Onları dene. Dergi niyetine 15 dakikada okur atarsın. Ara vermek iyi gelmez sonra toplayamazsın. Satranç, Martı vs. bu tür kitaplar hem kafanı dinlemene hem de okumaktan soğumanı engellemeye yardımcı olacaktır.

0|1
    0|0
    • Tamamdır bugün alıyorum o kitaplardan çok teşekkür ederim :)

• Her yaprak arasına jelibon koy okudukça onu kazan dicemde erkekmişin :D

0|1
    0|0
    • Güzel fikir bende başka bişey koyarım o zaman :D

Yükleniyor...