Okuduğum bir kitap da gördüm ve beni düşündürdü.Sizce?

Arkadaşlar Kod Adı:Bozkurt diye bir kitap okuyorum.Kitap Kıbrıs olaylarını anlatmakta.Askeri bir kitap.
Kitapta şöyle bir cümle kurulmuş;

"Ben hep ölümü bekledim fakat bu mevsim olmaz, bu şekil de olamaz.Azrailin kol gezdiği bu zaman da ölüm ancak mevzi de olur.Bekle ey Azrail, parçalayıp zincirlerimi geliyorum kollarına milyonlarla."

Bu söze dayanarak siz hangi mevsim de ve ne şekil de can vermek isterdiniz?
Hiç ölümü düşündünüz mü?

Güncellemeler:
Tanrı hepimizin başına gecinden versin fakat ben düşündüm de şayet öleceksem kış mevsimin de ya da sonbahar mevsimin de yaprakların döküldüğü, yerlerin kurumuş yapraklardan sap sarı görüldüğü bir mevsim de vefaat etmek isterdim.Ne şekil de ölmek isterdim? sorusuna hala yanıt bulamadım.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümü her aklım geldikçe düşünüyorum ve rahatsız oluyorum ama derin olarak düşünmüyorum önceden bir kaç kere derin düşündüm ve çok ürküldüm açıkçası kabullenememe ve büyük bir korku çok tuhaf bir duygu.

0|1
    0|1
    • Anladım, insandan insana uyandırdığı his başka tabi ki.Peki görüpte umarım bu şekil de can vermem, şu şekil de vefaat ederim dediğin oldu mu hiç?

• :D İmkanlı olsa kim istemez ki, bu dünya kimlere kalmamış bize de kalmayacak :O

• Doğru Sultan Süleymana kalmadıysa bize de kalmaz :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Kasım'da ölüm başkadır

1|1
    0|0
  • Acı çekmeden ölmek var tabi. Uyurken hiç uyanmamak gibi. Öyle ölmek isterdim

0|1
    0|0
  • doğum günümde ölsem ne güzel olurdu aslında...fantazi işte napcan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekimde bir Ekim Devrimi yaparak ölmek tercihimdir faşist arkadaş.

0|1
    0|0
    • Konuyu siyasi propaganda haline getirmeyelim, umarım dileklerini gerçekleştirirsin

• Kim varsa Rusya'da Emperyalist ABD'ye kafa tutabilen tek ülke :)

• Sen karısı kızı yönünden bakıyorsun , dış politikasına bir bak boyun eğiyormu hiç :)

• faşistlerin bir an önce geberip gitmelerinde bir sakınca görmüyorum :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...