En beğendiğiniz şair veye şiir varsa önerebilir misiniz?

bitanemin pazar günü doğum günü uzakta ona olan sevgimi öyle bir şiirle anlamak istiyorum ki ve resimlerimizi ekliyicem aslında bir doğum günü tebriği için mektup gibi olacak arka fonda bizim resimlerimiz en azından bununla sevdiğimi mutlu etmek istiyorum ben içimden geçenleri satıra dökmek istedim ama sonunda güzel bir şiir ile kapatıp ölümsüz bir hediye olmasını istedim uzakta olduğu için bunu yapabiliyorum sıradan gelebilir farklı bir önerisi olan varsa beklerim:)

Güncellemeler:
erkeklere soruyorum böyle bişe yapsa sevgiliniz mutlu olurmuydunuz sizi özel hissetirimiydi?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Yusuf Hayaloğlu - hayat nedirki anne

"Suskun görünsem de

Fırtınalı ve mağrurdum anne

Bir mızrak gibi

Aynada hep dik durdum anne

Ben sana hiç bir gün laf getirmedim

Leke sürmedim

Ama göğsümü çok hırpaladım

Kalbimi çok yordum

Ben hayatım boyunca, en çok kendimi sordum"

"Alıntıdır"

0|0
    0|0
    • annem için değil sevgilim i,.çin istedim bunuda anneme söylerim artık

• Yoruma bakmadan olunca böyle oldu kusura bakma :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• orhan veli

0|0
    0|0
  • Aysel git başımdan ben sana göre değilim

1|0
    0|0
  • Ben sana mecburum bilemezsin

adını mıh gibi aklımda tutuyorum

0|0
    0|0
  • ahmet arif

0|0
    0|0
  • Kendi yazdığım şiir hep en iyisidir.

Ama illaki güzelini arıyorsan murat ince

0|0
    0|0
  • ibrahim sadri

0|0
    0|0
  • ismail kadri karaosmanoğlu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kalır gibi gidişlerini izledim önce… sonra gider gibikalışlarını… ve anladım ki ne sen gidebiliyorsun ne ben kalabiliyorum. Öyle bir hayat yaşıyoruz ki şimdi; ağlamak gülmeninmahkumu, gülmek ağlamanın gardiyanı gibi…

Anladım ki ne sensinle ağlayabiliyorum, ne de sensizgülebiliyorum.

Belki de sen aşka aşıktın, ben üstüme alındım bilmiyorum. Bir gün gerçekten seni terk edebilecek miyimonu da bilmiyorum. Üzerine sinen benin kokusunu duymadan yaşayabilecek misin?..Çünkü, senden geriye sadece sen kalana dekterk edilmiş olmuyorsun.

İnsan yaşadığı anın değerini yaşadıklarından ötürü değil,neler yaşayacağını bilmediğinden ötürü bilmez. Seni çok seviyorum, bir gün seniterk etme gücümü kendimde bulup bulamayacağımı bilmeye bilmeye... anlıyormusun?

Gel “biz” olalım demek kolay… benimle hiç olur musun? Hastayım bu şiire ya :) tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • kızların hepsine teşekkür ediyorum ilgilerine bir kez daha gösterdiler kadın olmanın aşkı aslında kadının benliğinde yansıttığı o güçlü duygular olduğunu teşekkür ederim

• Söyledim, söyleyebildim sonunda...

'Seni Seviyorum' demekten aciz dudaklarım

Mutlulukla tanıştı ilk defa..

Affet beni..

Çok geç oldu belki ama

İlk kez ta kalbimde hissettim önemini

İlk kez sana söyledim sevgimi..

Affet beni burada olmamalıydı..

Bu kadar geç olmamalıydı..

Biliyorum yine kavuşacağız

Çok geç olmayacak..Üstelik bu kez korkmayacağım

'Seni Seviyorum' demekten

Bağıracağım hatta, haykıracağım..

Ağlamayacağım, ağlamayacağız..

Sarılacağız yine...

Sonsuza kadar...

Öyle özledim ki gülen gözlerini...

'Seni Seviyorum' derken

Bak yine söylüyorum, 'Seni Seviyorum'...

0|0
    0|0
    • Ceyhun Yılmaz'a ait.

• gerçekten güzel benim durumu anlatan bir şiir olduğundan ben yazmışım gibi de olabilir kızların hepsine teşekkür ediyorum ilgilerine bir kez daha gösterdiler kadın olmanın aşkı aslında kadının benliğinde yansıttığı o güçlü duygular olduğunu teşekkür ederim

• ‎-Karşımda bir adam var şu anda; güncesine düştüğü mayınlı satırlarla benli zamanların izini süren. Sen ki bir dar zaman mutluluğuydun yüreğime sızıveren. Ben ki yüreğinin kıyısında taşıdığın uçuruma dokunabilen ilk kadın. bak buda var :)

1|0
    0|0
    • kızların hepsine teşekkür ediyorum ilgilerine bir kez daha gösterdiler kadın olmanın aşkı aslında kadının benliğinde yansıttığı o güçlü duygular olduğunu teşekkür ederim

• Seviyorum seni,

Ekmeği tuza banıp yer gibi.

Geceleyin ateşler içinde uyanarak ;

Ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

Nazım Hikmet. Şarkısını da yaptılar.

1|0
    0|0

• Ne demek :)

• Bir başka zamanda seni yaşamak

Her şeyden önce sen

Elbette sen

Mutlaka sen

İster uzaklarda ol

İster yanı başımda dur

Sen ol yeter ki bu zaman içinde

Ben olmasam da olur

ümit yaşar oğuzcan

0|0
    0|0

• rica ederim

Yükleniyor...