En adil ülke hangisi?

170 küsür ülke içinde en adil olan ülke hangisidir?

Güncellemeler:
amerika.zira gücü adaletinde saklı.türkiyede ünlü islamcı faizsiz tefeci,vatandaştan topladığı parayı batırınca oğlunu bu işten sorumlu tayin etti.türkiye de en sıcak havada bile takım elbise,ve bıyıktan şaşmayan islamcı çocuk,kapağı amerikaya atıp kısa pantolon parlak suratla amerikan hükümetine sadakat yemini ederken hayatının en mutlu anını yaşıyordu.her ülkenin en iyi yetişmiş insan gücü amerikan konsolosluğu önünde, en iyi giysilerini giymiş vaziyette huşu içinde sıraya dizili haldedir

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • eskilerde yaşıyor olsaydık Hazarlar derdim

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya canım

0|0
    0|0
  • türkiye'nin olmadığı kesindir.

0|0
    0|0
  • Kanada

0|0
    0|0
  • almanya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• herkes için adalet!

0|0
    0|0
  • Öyle bir ülke yok.İnsan elinin kirletmediği ne varki adalet olsun.

0|0
    0|0
    • kur'an.insanlar sadece mealler uydurup ona ilştirebilirlerler. ancak ona dokunamazlar. aksi halde bir sarı ışık buna teşebbüs edeni önce takip eder sonra imha eder

• "insanların elinin kirletemediği"demişsin sen onu dedikten sonra, ben de o ülkeyi yazmak zorundayım

• ''İnsanlarını elinin kirletmediği'' bu çok genel bir yazı.Bunun açılımı çok değişik ama çok fazla şey yazmam gerecek.Ama ülkelerin uyguladığı adalet kendi çıkarlarını içerir.Ve bu nedenle nekadar adil olunabilirse okadar adil olurlar.Burda ülke dediğin için bu genellemeyi yaptım.Yani bir çok konu için kısa bir özet.

• Adalet sistemi her ülkede farklı birbirleriyle kıyaslayamayız..

0|0
    0|0
  • Adilliğide aşıp mala bağlıyan ülkeyi soruyorsan o türkiye

Herkezin bir dinleyeni var

1|1
    0|0
  • bence ABD

0|0
    0|0
Yükleniyor...