Satanist ateist kardeşlerim linkteki şarkı nasıl?

satanist ateist kardeşlerim linkteki şarkı nasıl? http://www.youtube.com/watch?v=hit0vxahC50 sever misiniz slayer?

Güncellemeler:
güzel kardeşlerim ateist satanist farkını biliyorum iki gruba da yönelik demek istedim bir tutmadım yanlış olmasın
liseli arkadaşları tespit ettim engelledim arada böyle bebeleri bulmak için yem atmak gerek

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan bu nası bişi "Sevgili mümin kardeşlerim" der gibi hahahah

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ateist ile satanist arasında dağlar kadar fark var

1|1
    1|0
  • Satanistlerle ateistleri bir tutan bir ateist olamayacağına göre kesin trollsün.

0|1
    1|0
  • Allah islah etsin abi sizi.. Ölüm geldiginde ne bokumu yiceksiniz bakim kim kurtaracak sizi...

1|2
    0|0
    • sen kurtuldun bizi mi kurtarmaya çalışıyosun :)

• baya genişmişsin ki deminden beri duruyorsun :ÇDDdsada

• en iyisi ben sana engeli çakıyım sen de rahatla güzelin

• geçen de aynı soruyu sordun :D seviyoruz :D

0|0
    1|0
  • sevmedim. metal çok sevmem slayer da dinlemem.

0|1
    1|0
  • Satanistlerle ateistlermi hastamısın la sen

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• çArşıdan her iki tarafa da selam olsun www.indirvideo.net/...lamasi-gecen-yil-430800.html

0|1
    0|0
  • kopmalık

0|1
    0|0
  • slayer in satanist veya ateistlerle ne alakası var musik acısından değerlendirsen.hem ikisi farklı seyler.her slayer dinleyen satanist değildir.

1|1
    0|0
  • Rock ve Metal sevsemde bu tarz sarkilar benim icin degil ( Ateistim )
    Ateizm ve Satanizm ayni sey gibimis gibi göstermek isteyen klasik bir Müslüman sakirtsin iste.

Ama iyi tarafinda var , enazindan Müslümanlarin buna inacanak kadar yobaz oldugunu biliyorsun.

1|0
    0|1
    • ulan bana şakirt dedin ya sana bir şey demiyorum kardeş biz atadan ateistiz bilmişlik yapacağına sorabilirdin sana insan gibi açıklardım :D

• slayer dinliyoz diye bizi satanist ateist ilan ettin ya sana hiç bişey demiyom

0|1
    0|0
  • Hocam beni de yaz sen o listeye. Ya da ben engelleyeyim seni.

1|0
    0|0
  • sen hangisisin:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...