Müzik & Karakter yorumları?

Müziklen karakterin değiştigini kimler bilir ve hangi yaşta muzik dinler insanlar yani 18. yaşında gençler 22 yaş 28 ve sonrası neler dinler?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşındayken klasik, özgün ve etnik müzik ağırlıklı dinlerdim, 21-22'de reggae ve country ağırlıklı oldu, sonrasında yine klasik, özgün ve etniğe döndüm. Aradaki değişim üniversitedeki çevreden kaynaklıydı.

Müzikle karakter değişmiyor, çevre karakteri, karakter de müziği değiştiriyor.

50 yaşından sonra da sanat müziği ağırlıklı takılacağımı düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rap dinler

0|0
    0|0
    • 18.20 arasına kadar hiphop r&b dinler

• Yabancı devam etmek isteyen 28 sonrasının Jazz'a yöneldiğini fark ettim

0|0
    0|0
    • süper fikir dogru.

• İyi Kaliteli Olan her tarzı dinlerim mesala turkçe pop-yabancı pop - Progressive electro trance psy trance felan filan herşeyi Tekrar (Kalite sound iyi ses iyi söz )

• rockk

0|0
    0|0
    • rock ise 16.dan başlar 30 kadar gider

Erkekler Ne Diyor 2

• radyo kökenli olduğum için kulağımı hiçbir tarza kapatmıyorum ama ben daha çok nev age minimal house progressive house dinliyorum.moduma göre tribal ya da electro dinlerim.eskiden metal alternative rock ve sanat müziği dinlerdim

0|0
    0|0
    • nerede dinliyorsunuz house progressive tarzını? mesala araba ev ofis felan

• spor yaparken ben 140 bpm dinlerim. hızlı ve güçlendirir sadece müzik kafa yaşamak değil. sağlıklı yaşam içinde lazım.

• yuh:)) ne yaptın sen:))) 100m sprint yapsan yine 140 fazla:))) spor için 124 ideal

• değişiyor

0|0
    0|0
    • kulaga hoş gelen dinlemek iyidir

Yükleniyor...