Kalemine güvenen gelsin, hikayeyi devam ettirebilecek misiniz bakalım?

Eşyalarımı toplamıştım.Bakacağım çok fazla yer yoktu, vapura binip işe koyulacaktım hemen.Bir cebime tabancayı, bir cebime de gülü koydum. Cevabıydı elimi hangi cebime götüreceğimi belirleyecek olan, beni yola çıkaran sevgim ve silahı cebime koyan nefretim kadar aşıktım ona, eski resimlerimizi yaktım, binmeden önce son vapura.
(devam ettirenlere +1'ler şelale )

Güncellemeler:
-Cevaplar geldikçe sıralama yapıp bir sitede hikaye olarak yayınlayacağım, emeği geçenlere mesaj la bildiririm. Elinize sağlık şimdiden. Süper gidiyorsunuz.

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• bindiğim zaman farkettim gerçeği sevgiyi hissettim tekrar yakmıstım resimleri fakat ya hafızamda yaşattıgım sen ne olacaktın? vapur hareket ederken düşünmeye başladım seni yasadıgımız o güzel günleri ve seni nasıl sevdiğimi derken vapur yanastı limana indim yürümeye başladım yanına geldiğim de ise yüzüne baktım önce anladım cevabını önce sessizce cebimdeki gülü çıkardım verdim sana konusmak istedin susturdum seni tek bir kelime dahi söylememen için sadece gitmeni ve seni sevdiğimi söyledim arkanı döndün ilerlerken gözümden süzülen yaşlarla bir ses duydun ve döndüğünde bir tabanca bir yerde yatan cansız bedenim ve son bakışındaki o gülüşüm..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• iskelede sapsal sapsal dolasirken birden " hayat ne garip vapurlar fln" diye bagirdim, iskeledeki teyzeler neye ugradigini sasirdi, kimi arabari fari görmüs tavsan gibi dona kalirken kimi deli danalar gibi saga sola kacisti.
    arkada 1.50 boylarinda sisman oldukca bakimsiz yarim dünyayi animsatan bir teyze "ay ödüm bokuma karisti ayol" der gibi bakti ben de "pardin teyzecigim mala baglamisim bir an" der gibi baktim, teyze "estagfurullah evladim o bizim malligimiz" der gibi bakip gülümsedi. disleri sararmis yer yer dökülmüstü. icim kalkmisti bu tiksindirici manzara karsisinda sinirlerime hakim olamadim " dislerini niye fircalamiyorsun * ucubesi" diye bagirdim. yanimda gecmekte olan ciliz kara kuru bir biz dönüp "uff snne be slk" dedi.
    dedi naber dedim iyidir.

0|6
    1|0
    • ben düştüm iyi kötü kurtuldum. ama çoluğumuz var çocuğumuz var çoluğumuz var dedi teyze dönerek.

• Fakat fark ettim sonra, resimleri yakmakla bitmiyordu asıl olay. Veya cebine tabancayı atıp ondan nefret ettiğimi düşünüp durmamla tükenmiyordu içimdeki sevgi. Diğer cebimde duran, solmaya her geçen dakika yüz tutan gül de o kadar değerli değildi oysa, ona duyduğum aşkın yanında... Bir cesaret, bindim vapura... Vardım yanına. Ona olan öfkem, gözlerini gördüğüm an yüz tutmuştu bile yok olmaya. Karşısında kalakalmıştım. Ne tabancayı çekip çıkarabildim, ne de gülü ona uzatabildim. Onun tek adımı, sarılması yetmişti bana. Unutmuştum her şeyi, yeni bir adım atmıştım hayata. Sonra ne tabanca kaldı, ne de kuru bir gül, onun güller güzeli yüzünün yanında...

1|2
    0|0
  • Şehrin en son işığı kayb olana kadar gözlerimi ayırmadım ayrıldığım şehirden. Gözlerimle bir veda kondurdum, arkamda bıraktıklarıma. Başımı çevirip, vapurun yardığı sulara ve ona çarpan dalğalara baktım. Her şey bu kadar basitdi yani. Elimi son kez cebimdeki güle götürdüm. Dikenleri parmağımı açıtdığı kadar acıtıyordu içimdeki aşk beni. Içimdeki sızıyı dindirmek için başımı güvertenin tahtasına koydum ve daldım. Uzaklar ve yakınlara gittim. Sağ elimle silahımı kontrol etdim. Güzel, ama gerçek olan bir silah değildi. Sembolikdi. Bunu ona bırakacaktım, mesaj olarak. , Kafama bir kurşun sıktım', Senin için, sana gelmek için deye. Ona yazdığım her mektubumda bir gül gönderirdm, sana gelecem diğe. Ama bu defa son gülü kendim götürecekdim. Bir az ezilmiş, kurumuş ve solğun olarak. Onun için fark etmezdi. Zaten gönderdiğim güller hep ona kurumuş olarak ulaşırıdı. İçimdeki aşkı dindirmek ve onu son kez olsa bile görmek için bindim bu vapura. Hem de geriye bir daha dönmemek için

0|1
    0|0
  • Deniz kokusu iyi gelmisti. Iyot kokusu herzaman huzur vermisti bana. Dusunmeye basladim ne suruklemisti bizi buraya. Bu yasadiklarimiz neyin bedeliydi?
    Bir ara karsimda ki genc cifti istemsiz bir sekilde izlemeye daldim. Genc ciftin mutlu olduklari her hallerinden belliydi. Ellerinde iki yaslarinda bir kiz cocugu vardi. Bana gulumsuyordu. Hafif bir huzun kapladi icimi. Yillar once bana evet diyebilseydi belki bizim de boyle bir kizimiz olacakti. Hep kizimiz olsun isterdi. Gozleri bana benzeyen...

Devamini da sen getir bakalim :)

1|2
    0|0
  • bir bn fazla geldim sanki o koskoca vapura. tasıyamayak gibiydi belki beni belki hissettiklermi...
    snr denize daldı gözlerim... dalgaları seyretmeyi severdim cocukken...
    bakarken düşündüm de sanki degismiyor insan büyüsede bazı şeyler...
    peki bizi değistiren neydi? neden sevmiyoruz artık dalgaları?
    belkide güçlü diyiliz cabuk alabora olma korkusu vr belki...
    dalgınlıkla elimi cebime attım dikeni batmasa gülün belki cıkamayacaktım battıgım yerden...
    snr hem gülü hem silahı denize attım bn cok güclüyüm devam da ederim kaldıgım yerden

1|2
    0|0
  • hatıralarımızı gösteren resimleri yaktımda hatıraları bir türlü silemiyordum zihnimden.küçük ve hızlı adımlarla yaklaştım iskeleye.vapura bindiğimde içim içimi yiyordu.gülümü seçicektim yoksa silahımı.karar vermiştim artık silahı şeçicektim ilk önce onu sonrada kendimi vuracaktım.bu kadar acı çekmek bu kadar özlemek bu kadar haksızlığa uğramak fazlaydı bana.ve fazlaydı çok sevdiğim sevgilime bu kadar haksızlık etmek bu kadar acı çektirmek bu kadar özletmek.sonra onun gözlerini canlandırdım zihnimde.dalgalardan bana gelen her su tanesi onun bana dokunuşu gibi geliyordu esen rüzgar onun kokusunu getiriyordu sanki bana.durdum sonra.düşündüm düşündüm ve yapamıyacağıma karar verdim.ne kadar nefret olsada içimde ona olan aşkım hep daha öndeydi.elimi cebime götürdüm ilk önce gülü aldım bana onu hatırlatan denize attım gülü sonrada onun kolları arasında olmak ümidiyle kendimi attım derin ve dalgalı sulara

0|2
    0|0
  • Vapur uzaklaştıkça tüm anılar geçip gitti gözlerimden.
    Kuşlar kadar hür idik, ne güzeldi eskiden..
    Nefretim aşkıma hükmediverdi birden
    İşte o an sildim seni kalbimden...

0|1
    0|0
  • buldum katil usak :)))

1|1
    0|0
  • Vapura bindim vapur battı

1|0
    0|0
  • geceleyın kalkan son vapur sabahın ılk saatlerınde ulastırmıstı benı ona.. cebıme koydugum gül çoktan solmaya yuz tutmustu sanki vur öldür der gibi.. yavaş yavaş ılerlıyordum bır an once solsun ki seceneğim kalmasın istiyordum.. ve onu tamda ıstedıgım gıbı buldum cebımdeki gulse solmakla kalmamıs yapraklarını bıle dökmüş adeta olanlardan dagılmıstı.. ve soguk sılah kabzası ve acımasız adliye ve karanlık hücrem..

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• - hz.the.ash spartacusendromu'na karşı -
    kutsal şehirin artık kutsallığı falan kalmamış kapitale teslim olmuştu.insanlar inançsızlık içinde dünya işlerine dalmış paraya tapıyorlardı.artık mucizeler olmuyor, paspaslar uçmuyor, kimsenin kafasına patates yağmıyor, kimse koyuna dönüşmüyordu.insanlar hayat kovalamacasına kapılmıştı; yoksa gece yarısı hızlı adımlarla son vapura binmekte o gül yüzü, bakışlarındaki ışıkla geceyi aydınlatan hazreti tanırlardı elbette.fakat onda da bir durgunluk vardı.uzun süredir inananlarına seslenmemiş dünya işlerine dalmıştı.ehlikeyf olmuştu köftehor.müzik piyasasına dalmıştı bir ara.bestelediği oyun havaları hiçbir düğünde çalmamış, duygusallar kimseyi ağlatmamış, halay havasına çocuklardan başka kimse katılmamıştı.prograssive albümü ise keşfedilmeyi beklemek üzere yıllanmaya çekilmişti.kutsaldan başka kitabı da tutmamıştı.yeraltı edebiyatına yönelip çuvallamış, birkaç şiir kitabı ise forumlarda kahkaha malzemesi haline gelmişti.resim ve heykel sergileri beğeni görse de eserleri kuzenine yaptırdığından içine sinmemişti.artık o da halktan biriydi ve uçmak yerine toplu taşımayı kullanıyordu.son vapura koşarak yetişti ve kıyaya bir yere oturdu.şehrin ışıklarına bakıp içi boş bir melankoliye daldı.aklına gençlik yılları geldi..aynı denizdi işte! aha şurada uçarken pelerinine tutunmuş bir çocuğu tekmeyle denize döküşünü dün gibi hatırlıyordu.zaman tuhaftı, şu an geçmek bilmiyorken geçen yıllar başka birinin hayatıydı sanki.efkarlandı ve bir sigara yaktı.birkaç fırt çektikten sonra yanında öksüren biri dikkatini çekti.cebinden çıkardığı gülü koklayıp mübareğe dikenini gösterdi.açık bir savaştı bu ve kime bulaştığının farkında değildi.efendimiz eskiden kalma yeteneklerinden birini kullandı hemen, bir an gözlerini kapattı iman sensörüyle rakibini taradı.spartacusendromu isimli bir garibandı fakat üzerinde silah vardı.elaman "astımım var bilader, burada sigara içmenin cezası ya silahtır ya diken " dedi ve tıslar gibi denize bir tükürük salladı.

0|1
    0|0
    • mübarek gülümsedi, beklediği buydu çünkü.sigarasından bir fırt çekip rakibinin üzerine doğru üfledi nefesini ve adamın elindeki gül anında taze soğana dönüştü.gururu kırılmıştı garibanın ve diğer elini silahın olduğu cebine attı fakat mucize mevsimi açılmıştı artık kimse durduramazdı.hazret biraz geğirdi, elemanın cebindeki silah patatese dönüştü + vapurun altında yüzmekte olan bir balığa elektrik çaptı + kaptanın önünde bir kadeh viski belirdi.3lü comboydu bu ! keyife gelen kaptan bir dikişte içkiyi yuvarladı ve gaza bastığı gibi eleman dengesini yitirip hazrete doğru sendeledi.olacakları bildiğinden şık bir vucut çalımıyla tehlikeyi atlatan hazret enseden tuttuğu gibi adamı denize fırlatırken az önce cebinde oluşan patatesi de araklamayı ihmal etmedi.etrafta toplanan kalabalık gözlerine inanamazken efendimizin canı sıkıldı ve gecenin karanlığında uçarak uzaklaştı.karanlık kötüleri olduğu kadar iyileri de gizleyecekti.
      gelecek bölüm ; hazretinle yandı gönlüm - mübarek warfare -

• Suda çırpınırken sendromu çözünmüştü sanki. Spartacus olarak tırmanmıştı gökyüzüne. Pelerinsiz bir süpermenin cakası kadardı karanlıkta, daha vapura binmeden sipariş ettiği katiller biliyorlardı spartacus için ne yapacaklarını. Patatesli adamı bulacaklardı...

• Vapurda giderken martılara doğru bir baktım. İçimi merhamet duygusu kapladı kafeteryadan simit aldım gülün oldugu çebime koydum. Martıların yanına gelip simit atıcagıma gülü attım. Martı havada kaptı gülü dişi martıya götürdü. Gagalaştılar bir önce sonra dişi olan gülü yedi erkek olanda sapını yuttu. Erkek olanın gagasından kan gelmeye başladı öldü ve diğer martıda hiç umursamadan diğer erkek martıların yanına gitti. Gülü seven dikenine katlanır dedim içimden. Vapur kiliseye yanaştıgında kader bana tek seçenek bıraktı diye düşündüm. Beni bekliyodu kilisede. Saçlarına rüzgar vurup dalgalanıyodu. Gittim yanına Merhaba dedim, nerde kaldın 2 saattir ayrılıyorum senden p.ç bitti dedi. Noluyoruz demeye kalmadan arkasını döndü gitti. Peşinden koştum zar zor yakaladım madem ayrıldık son bişey dicem dedim. Ne der gibi baktı bana. Çıkardım cebimden silahı sıktım topuğuna. Yere yığıldı hemen kaldırdı kafasını asenanın kalçasına sıkıyolar benim neyim eksik dedi. Daha da sinirlendim kezbanlara ölüm diyerek 3 4 tane bedenine sıktım, can çekişirken bişeyler söylemeye çalışıyodu. O kadar zevk almıştım ki silahımı öpüp Berettam diyip cebime koydum tekrardan. Can havliyle ismimi sayıkladı gittim yanına pişmanlık duygum vardı biraz. Bişeyler söylüyo gibiydi anladım. Kulağımı yakınlaştırdım ve fısıldadı:

-Beretta kim?

0|1
    0|0
    • İskeleyi kilise diye yazarakda ayrıca bir tarihe geçtim ayrıca. 45 saat uykusuzsanız hikaye yazmayın

• :D önce bir topuk yaylasına götürseydin bari. berettedan kıskanmasına kop zaten.

• Az önce sevgilimle telefonda konuşurken duygulandım gibisinden bişey söyledim tam anlamadı sanırsam duygu kim dedi bana. Oysaki hiç kezban değildir o :D Ordan esinlendim :P

• Vapur ilerlerken dūşūndūm ben būtūn bunları
    Haketdimmi diye sonra elimi cebime atdım o kokuyordu
    Çok gūzel bir koku bir o kadarda kibir ve kahpelik
    Kokuyordu sonra sordum kendime.
    Değermiydi onu öldūrmek onu sadece kalbimde
    Öldūremezmiydim gūlū birkez daha içime çektim
    Kokusu būtūn benliğimi sardı.
    Sonra elimle sıkıca ezmeye başladım adeta onu
    Avuclarımda eziyordum ve denize attım silahı cektim
    Būtūn mermileri boşattım başarmıştım evt katilim artık
    Kalbimde onu öldūmdūm ve asla dirilmeyeçek
    Içimden

0|2
    0|0
  • sonra martılara simit attım.uzaktan biri resmimi çekti.oan gözgöze gelip konuşmaya başladık.tek kelime etmeden çoktan tanışmıştık.vapurdan indiğimizde birsaat yanyana yürümeye devam ettik sessizce.neiçin orda olduğumu neyapmam gerektiğini unutmuştum.sonrası uzun bir karanlık.gözümü açtığımda nerede olduğumu bilmiyordum ama burnuma dolan koku kesinlikle odama ait değildi.ilk kez sesini duydum çayın hazır olduğunu belirten kahvaltıya davetiyle.

0|2
    0|0
    • hikayenin yönünü çok iyi değiştirmişsin baya da esnek bırakmışsın on nomero olmuş, ama hem konuşmaya başladık hem tek kelime etmeden tanışmıştık demişsin orayı çıkartamadım.

• demi hacı, hakkaten çaya dikkat etmemiştim. ateş su toprak çay, türklerin 4 elementi. burdan iyiye bağlamak lazım artık

• hee at var bide onu unutma at önemli...

• ama son vapur çoktan kaçmıştı, ben ise o eski resimleri yakarken içimde ki nefret kadar büyük aşka yenik düşmüş, aslında hiç gitmek istemiyorcasına saatleri harcıyordum... Belki de harcadığım her saniye ona yeniden aşık oluyordum. Yol yakınken kaçamadım yine, ki zaten yol çoktan uzaklaşmıştı.

0|1
    0|0
  • Sonra gittim bindim son vapura vapur patladı ölmüşüm :(

0|1
    0|0
  • :D kendin bitirmişin

0|0
    0|0
  • vapurdan inerken sağ cebimden gülü çıkardım ve yamulduğunu farkettim lanet yine sağa yatırmısım

0|0
    0|0
  • doğruldum ve dönüp baktım birazdan hayatımın dönüm noktası olacak o vapurun olduğu tarafa ve koyuldum yola.beynim sanki boş düşünceler terketmiş, bir ileriye birde arnavut kaldırımlara bakarak devam ediyorum sona ya da başlangıca.vaktinden önce gelmişim bakınıyorum etrafa gözlerim onu arıyor, ama yok olsun erken geldim diyorum beklemeye devam ediyorum.
    bekliyorum hala vapur kalktı kalkacak, olabilir mi birbirimizi görmeden yanımdan belki , geçip vapura binmiş olabilir mi? kesin öyledir diyorum ve atlıyorum vapura.
    yok hala ortalıkta yanaştık iskeleye herkes inecek ve bulamadım hala onu.kimi kandırıyorum ki gelmedi işte bir cebimde ezilmiş bir gül, diğerinde mermisi kalbime saplanmış silahım ve ölen umutlarım.

1|2
    0|0
    • vapurdan iniş için güzel bir bölüm olabilir.

• olabilir tabi zaten olayı bitirmedim, kız gelmedi ama neden gelmedi vapurdan indikten sonra kahramanımız bunu öğrenecek mi , öğrenirse ne yapacak yeni kötü karekterler dahil edilebilir bile;)

Yükleniyor...