Antalya da yaşayanlar Antalya nasıl bir yer?

Antalya'da üniversite okumayı düşünüyorum kültürü tarzı insanları falan nasıl acaba?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Antalyalı olarak söyleyeyim gayet güzel ve hoş biryer bence ama kışın tabii yazınki kadar aktif ve hareketli olmuyor ancak yine de Konyaaltı caddesi, Kaleiçi, Teomanpaşa, Lara ve Zümrütova tarafları harika yerler şahsen ben seviyorum... Kaleiçinde Antalya'nın tarihi dokusunu keşfedebilir yat limanında keyifli vakit.geçirebilirsin... Gündüz Selekler.Çarşısında turlayabili oradan barlar cafeler yapabilirsin :) Antalya genel itibariyle rahat bir yer yani kimse.sana karışmaz, istediğini giyebilir istediğin şekilde takılabilirsin :) Erkekleri karizmatik kızları da güzeldir :) Aldeniz üni. de özellikle tıp alanında ün yapmış kaliteli bir ünidir :) Antalyanın motorcuları ünlüdür :)

Biz anneli babalı Antalyalıyız ama babamın işi gereği Bursada yaşıyoruz ben Eskişehirde okuyorum :))) çooook özlüyorum Antalyayı :)))

1|2
    0|0
    • peki kızları nasıl? :/

• Arkadaş güzel anlatmış ama yine iyidirler biraz artist ve havalılardır :))) fakat insanı çok sempatiktir bir.gelen birdaha dönmez yani :) Antalyanın erkekleri çok konuşkan ve arkadaş canlısıdır aslında kızları da öyle yaaa :))

• Katılıyorum arkadaşa antalyalı değilim ancak bir süre kaldım ve çok güzel bir şehir özellikle de yazın.

Erkekler Ne Diyor 18

• İzmirden sonra türkiyede şehir olarak genelinde modern olan diğer şehir antalyadır haa her şehirde modern ve geri yerler var ama antalyanın genelinde ki bu düşük gelirli semtte bile şortla gezilebilen bir şehirdir bunu İstanbul'da ankarada yapsan ne olacağı bellidir yaşam standartları yüksektir

0|0
    0|0
  • mayıs ve haziran başlarında deli gibi yağmur yağan, bir akdeniz kenti değil de sanki bir bangladeş kentini andıran şehirdir. yengeni ve konyaaltı plajı ile yaşanacak şehirlerin başında gelir.

0|0
    0|0
  • Ben antalyada üni okuyorum güzel

0|0
    0|0
  • Antalyada görev yapıyorum yani geçiciyim tam yaşanılacak yer insanları da değişiyor iyi olan da var kötü olan da

0|0
    0|0
  • Pek iyi değil.

1|0
    1|1
    • ne konuda?

• gezilecek çok yer yok ve sosyal hayat iyi değil

• Buna katılmıyorum türkiyenin en fazla turist alan şehri her mevsim her türlü mekan bulabilirsin yaşın daha 19 henüz neresini gezip görmüş olabilirsin ki kale içi ya da plajlar haric?

• her turlu etkinliği bulabilirsin guzel buyuk bir şehirdir iklimi guzeldir. pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Bende yeni geldim, güzel bir şehir ama sevdim...

0|1
    0|0
  • her türlü insan var üniversite güzel

0|0
    0|0
  • Gürültülü kalabalik ama yollar genis

0|0
    0|0
  • kafana göre yaşarsın.ölümcül kış soğuğu yok.yağmur çok yağar ama üşümezsin

0|0
    0|0
    • neresinde olduğuna göre değişir. her semti ayrı muhit... antalya şehri başka semtleri hatta köyleri başka... benim bulunduğum yerde şalvarlı türbanlı hatunlar var mesela

• üniversite okunmaz burada :D

0|0
    0|0
  • antalya candır baldır şehir olarak türkiyede tektir diyebilirim yılda 10 ay güneş var :D

0|0
    0|0
  • Merhaba
    Akdenız Unıversıtesı mı?

0|0
    0|0
  • 2 güm sonra ilk ziyaretimi gerçekleştiricem..

0|0
    0|0
  • Antalya mükemmell. ama üni okumak için bikaç bölüm dışında çok fazla seçenek de yok açıkcası.

0|0
    0|0
  • aşırı sıcak bir yer. sokağa çıkılmıyor yazın.

0|0
    0|0
  • Antalyada okunmaz malesef

1|0
    0|0
    • neden ki? aydınlatırsan sevinirim

• hayırlısı olsun :)

• olsun:) eyvv

• sanıldığı gibi uzun süreli yaşanası bir yer değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Antalya görüp görebileceğin en güzel şehir kepezde ki ataturkun sozu de buna delil arkadasa katılıyorum insanları değişebiliyo ama oda antalyanin yerlisinden çok göç edeninin olmasıdır antalyalılar yani yerlisi yörüktur yörük insani karşısında kini sever istisnalar hariç gel derim ben :)

1|0
    0|0
  • Geceleri hizli

0|0
    0|0
  • Yazları felaket sıcak ama modern istanbulun küçüğü

0|1
    0|0
  • guzel bir yer:))

0|0
    0|0
  • bilemicem :)

0|0
    0|0
  • antalya kuyu artık ortamları çok kötü istanbuldan beter durumda gençler istedikleri zaman istedikleri yerde uyuşturucu bulabiliyor malesef çok kötü oldu artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...