Açık saçık olmayan güzel aile filmleri arıyorum?

Arkadaşlar Kesinlikle hiç açık sahneleri olmayacak huzurlu güzel aynı zamanda kaliteli filmler arıyorum Toplulukla İzlemek için. Bu arada yobaz falan değilim :) Yanlış anlaşılmasın

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Erkan CAN TAKVA FİLMİ :d Banko hiiçç ama hiiçç açık değldir hele SAÇIK hiç değildir

Nejat İŞLER BARDA Filmi busa çok mutahassıp gayet aile ortamında izlenebilecek bir filmdir.

Yine Sevgili Erkan CAN Ağabeyimizden GEMİDE yada ÇAKAL filmi İsmail HACIOĞLU ile oynuyordu.

Hımmm sonra aklıma gelen olursa yazarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çınar ağacı.Başrollerde nurgül yeşilçay,nejat işler,hüseyin avni danyal,ragıp savaş.Tam bir aile filmi.Ayrıca ağlamak için uygun bir film.Yaşlı bir teyze var,evlatları ona bakmıyor vs. vs. sonra götürüp huzurevine bırakıyolar.Arada da türk sanat müziği çalıyo.Öfff tam Türk filmi.

0|0
    0|0
  • açık saçık:DDDDDDD

0|1
    0|0
  • sözcüklerin gücü.

filmin orijinal adı : Akeelah and the Bee

0|0
    0|0
  • "little miss sunshine" olabilir

0|0
    0|0
  • emanuel serisini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • link

bu linkte aradığını fazlasıyla bulabilirsin saygılar

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• ayrıca, çizgi film olmasına rağmen yine de aileyle izlenecek filmler: buz devri ve kayıp balık nemo olabilir.

• ama ne tarz ben her akşam izliyorum su an bile çapraz ateş filmini izliyorum

0|0
    0|0
    • Örneğin SAYGISIZ- İLK AŞK FILMI GUZELDI MASALIMSI BIR FILMDI ONU SEVMISTIM. SAVAŞ ATI GÜZELDİ.ÇOK İZLİYORUM FILM AKLIMA GELMEDI AMA

• sharlok holmes2 iyi olan kazansın görevimiz tehlike 4. aşk tesadüfleri sever

• fullfilmizle.com umarım aradıgın herşey burda olacak her zaman bu siteden izliyorum

• listeleri incelemem gerekli ;)

0|0
    0|0
  • meet the parents

the kite runner

vantage point

17 again

how to train your dragon

the run down

0|0
    0|0
    • Teşekkur edrım hıc acık sahnelerı yok degılmı. Sınıf arkadaslarımla izleyecegız yanı ayıp olmasın :)

• hatırladığım kadarıyla yok . 3. ve 6. aksiyon filmi yanlız.diğerleri izlenebilir

• TEŞEKKURLER

:)

• Söyleyince farketdim ben hiç aile filmi izlememişim :S

0|0
    0|0
  • çılgın aile serisi

0|0
    0|0
  • neşeli günler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yazmayayım yazmayayım dedim ama içimde kalacak. yobazlıkla ne alakası var? her açık-saçık film izlemeyen yobaz mı oluyor?

0|0
    0|0
  • Kızarmış Yeşil Domatesler

1991 yapımlı bir film ama süper izlemelisin.

0|0
    0|0
  • Kör noktalar;) izlemeden geçme:)

0|0
    0|0
  • Up (2009) guzeldi

0|0
    0|0
  • Savaş filmlerini izleyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...