Hangi rap parçaları ve sanatçıları seviyorsunuz?

Ben zahriyan , beta ve hayki bayılıyorum. Siz parçalar le beraber en sevdiğiniz rap parçaları?

Güncellemeler:
Rapi kucuk yasta dinlerim tarzlarinda bir sey sezdim sorularda ben her music tarzindan hoslanirim yani bir tarzim yoktur AMA rapin siirsel ve akil isi oldunu dusunuyorum.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden cartel karakan erci-e alper ağa kabus kerim falan vardı hey gidi.. bi daha onlar gibisi gelmedi ne sagopa ne de ceza, hadi sagopa başlarda iyiydi de bir türlü değişime ayak uyduramadı hep o depresif ergen triplerinde kaldı. ceza desen rap yapmayı kafiye yazmak olduğunu sanıyo rapçi bile değil. öbür bahsettiklerin de sanırım fazla underground artı bende takip etmiyorum o yüzden bilmiyorum. velhasıl, hala cartel ve karakan'dan daha iyisi çıkmadı maalesef, mode xl var tarzları güzel yaptıkları müzik falan kaliteli tavsiye ederim. mesela müptela ve düzmece adlı parçalarıyla başlayabilirsin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sansar - Ölürsem bugün. Hem şarkıyı hem şarkıcıyı severim

1|0
    0|0
  • 2Pac,Snoop Dogg,Xzibit,Ice Cube,Brotha Lynch Hung,WC,Z-Ro,Vinnie Paz,Army Of The Pharaohs,Run DMC,DMX,Young Buck,Big L,Young Maylay,Jedi Mind Tricks,K-Rino vs vs

0|0
    0|0
  • Sagopa forever :)

0|0
    0|0
  • eski eminem :)

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmerin vasiyet şarkısından bıkmak mümkün değil norm ender ve sansar dinlerim arada arsız belanın tüm parçalarını dinlerim youtubeda sonuna kadar dayanırsam dislike atmam şarkının başına sçrs direk basarım.

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer-mevsimler gibisin

0|0
    0|0
  • ölü rap sanatçılarını severim

0|0
    0|0
  • ne severim nede dinlerim, uzak olsun.

0|0
    0|0
  • şunun müziği falan çok iyidir

link

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer

0|0
    0|0
  • rap parçaları da sanatçılarını da sevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1-2 sarki disinda rap sevmiyorum..

aklima ilk gelende bu.

link

0|3
    0|0
  • Rap sevmem. Ergence bir tarz gibi geliyor bana nedense.

0|0
    0|0
  • Eminem. bide Azap Hg'yi severim İlker Adlığdan dolayı

0|0
    0|0
  • Ceza iyidir her yönden bir rapçi sıfatı taşıyo ve raple tamamen bütünleşmiş ben sansar salvda severim kaliteli çocuk aam harcanıyor yer altında onun dışında kalanların rap yaptığına inanmıyorum namelerle oluyor bu iş arabesk uzantısı hepsi

0|0
    0|0
  • Hayli küçükken dinliyordum. Sagopa Kajmer, Sansar Salvo, Beta, Sokrat falan fıstık.. Şimdi ise pek hazetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Rap hayir! Sevmem.

0|0
    0|0
  • ben rap sevmiyorum. rap sevenleri de sevmiyorum. o halde seni de sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...