Hangi rap parçaları ve sanatçıları seviyorsunuz?

Ben zahriyan , beta ve hayki bayılıyorum. Siz parçalar le beraber en sevdiğiniz rap parçaları?

Güncellemeler:
Rapi kucuk yasta dinlerim tarzlarinda bir sey sezdim sorularda ben her music tarzindan hoslanirim yani bir tarzim yoktur AMA rapin siirsel ve akil isi oldunu dusunuyorum.

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden cartel karakan erci-e alper ağa kabus kerim falan vardı hey gidi.. bi daha onlar gibisi gelmedi ne sagopa ne de ceza, hadi sagopa başlarda iyiydi de bir türlü değişime ayak uyduramadı hep o depresif ergen triplerinde kaldı. ceza desen rap yapmayı kafiye yazmak olduğunu sanıyo rapçi bile değil. öbür bahsettiklerin de sanırım fazla underground artı bende takip etmiyorum o yüzden bilmiyorum. velhasıl, hala cartel ve karakan'dan daha iyisi çıkmadı maalesef, mode xl var tarzları güzel yaptıkları müzik falan kaliteli tavsiye ederim. mesela müptela ve düzmece adlı parçalarıyla başlayabilirsin ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Sansar - Ölürsem bugün. Hem şarkıyı hem şarkıcıyı severim

1|0
    0|0
  • 2Pac,Snoop Dogg,Xzibit,Ice Cube,Brotha Lynch Hung,WC,Z-Ro,Vinnie Paz,Army Of The Pharaohs,Run DMC,DMX,Young Buck,Big L,Young Maylay,Jedi Mind Tricks,K-Rino vs vs

0|0
    0|0
  • Sagopa forever :)

0|0
    0|0
  • eski eminem :)

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmerin vasiyet şarkısından bıkmak mümkün değil norm ender ve sansar dinlerim arada arsız belanın tüm parçalarını dinlerim youtubeda sonuna kadar dayanırsam dislike atmam şarkının başına sçrs direk basarım.

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer-mevsimler gibisin

0|0
    0|0
  • ölü rap sanatçılarını severim

0|0
    0|0
  • ne severim nede dinlerim, uzak olsun.

0|0
    0|0
  • şunun müziği falan çok iyidir