Game of thrones sevenler içeri :D?

2 hafta dayandık ve yeni bölüm bugun.sabahın köründe benim gibi uyanıp izleyecek olan var mı :D prens ve dağ arasındaki combatı cok merak ediyorum ne olcak acaba. kitabı okuyanlar spoiler vermesin lütfen :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Abi birinci sezona başlicaktım.. İlkinde sıkıldım, ikinci bölümde ısınmaya başladım saat akşam 9-10 sularıydı.. Diziye öyle bir dalmışım ki sezon bittiğinde saat 7:25 di, üstümü giyindim çantamı hazırladım servise bindim.. Okulda uyudum.. Hiç pişman değilim.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oooo can evimden vurdun uyumam beklerim bu diziye nasıl bağlandım anlatamam neyse sana bir soru sence sansa stark-lord baelish ne olacak inşallah bir şey olur da sansa evli ne olur :)

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi

0|0
    0|0
  • oberyn kazanıcak bence ölüm yakısmaz ona ::) spoiler dogru degil 2bölüm önce snow ölcek demislerdi ölmedi :d ayrıca ben ejderhaların bölümü gelsin istiyorum artıkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Prens ve dağ birbirlerini öldürcek. aslında oberyn dağı yere indircek ama oldurmeyip itiraf istiycek. dağda bunu fırsat bilip elleriyle oberynin kafasını ezicek. ama malumunuz oberyn tam bir zehir üstadı. mızrağı zehirli olduğu için dağ 15 gün boyunca çığlık atarak ölücek. off kendimi çok piç hissettim ben niye böyleyim?

0|0
    0|0
  • Harbiden ya 2 haftadır mal olduk

0|0
    0|0
  • ben biriktiriyorum bir kaç bölüm peş peşe izlemek daha keyifli oluyor

0|0
    0|0
  • Sorma bende sırf o savaşı merak ediyorum. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...