Ahmet Kayanın şarkılarını sever misiniz?

Evet arkadaşlar Ahmet Kayanın şarkılarını çok seviyorum. Böyle bir ses, böyle bir yorum yok ya. Böyle bir sanatçı gelmedi, gelemezde. Siz dinler misiniz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• AHMET KAYA.. Ne zaman onunla ilgili soru sorulsa hemen yazarım ve hep en iyi cevap seçilirim çünkü onun yeri bende ap ayrıdır ve arkadaşlarda ona olan hayranlığımı bilir :) Şarkıları, sesi, duruşu, kişiliği kısacası her şeyiyle baba adamdı. Görmek nasip olmadı ama şarkılarını yaşatıyorum. Ne zaman sesini duysam bir resmini görsem gözüm dolar.. Onu çok seviyorum o benim idölümdür. Onun bütün şarkılarını dinliyorum gece gündüz. Özellikle bu şarkısı çok güzel diye bir kavram yok hepsi birbirinden mükemmel parçalar.. A da Z ye hepsi bilgisayarımda, telefonumda kayıtlıdır. Dinlediğim kişiler bellidir zaten AHMET KAYA VE YILDIZ TİLBE. Bende AHMET KAYA deyince akar sular durur da dostum o yüzden uzun yazdım. Nur yüzlü insan, nur içinde uyusun..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vatan haini serefsiz insanlari dinlemek bana gore degil. Vatanini seven kimse dinlemez o serefsizi!! Konser paralarinin album paralarinin daga gittigini acik acik soyleyen, apoyu özledik diyen bir serefsiz bu. Sesini duydukca sehit olan abilerim aklima geliyor dinlemem dinleyenede saygim yoktur benim yanimda kimse bu serefsizi dinleyemez.

0|0
    0|4
    • Aşağıda liseli95 e yazdığım yorumu oku. Senin bişey bildiğin yok. kafana göre konuşma. Ahmet kaya sizden daha çok severdi bu ülkeyi

• Hah sana diyorum ki telden giriyorum bunva insam atip tutuyor mu? Yalnizca 15 dk arastirsan bile bulursun o videoyu dedigi aynen su buraya orkestra getirmedim cunku dagdaki adamin paraya ihtiyaci var.

• Ben Ahmet Kayayla ilgili bütün videoları izledim ve Apoyu özledim demesi dışında hiçbir video görmedim. O dediğin gazetede manşet olarak çıkmıştı ve yalanlandı. Senin için kötüyse benim sana söylicek bişeyim yok. Dahada konuşmayalım. Umarım vicdanın rahattır ölmüş bir insanın arkasından dediğin laflar için

• her şarkısını tek tek özenle dinlerim, severim

0|1
    0|0
  • Bence de bir daha gelemeyecek nadir kişilerden, ahmet kaya favorilerimdendir tabi ki dinlerim. her gün en az bir doz :)

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Ölürüz. Çok severiz. Dinlenmez mi :)

0|1
    0|0
  • nefret ederim tamam ahmet kaya da bana bayılmıyodu ama sevmem bu adam apoyu özledik diyen bir adam.. neyse bn sevmem.

0|0
    0|3
    • o opoyu ozlodik diyon adam nofrot odorim.

• Barışı özledik demesine niye takılmıyorsun? Sadece orda apoya takılıyorsun. Sana diyorum o dönemde apo yakalanıyor ve artık türklerin ve kürtlerin barışı için çalışıcağını söylüyor. Ahmet Kayada Vallahi barışı özledik vallahi apoyu özledik diyor. Yani özlediği onun barışı savunan tavrı. Neyse sen anlamıyorsun belliki büyüyünce anlarsın

• öyle bakarsan sende orasına takıyon artık yoktur benim için artıktan önceki olaylar unutuluyosa diyecek bişe yok onca şehit apoyu özledik komik yaşla düşünceler doğru orantılı ilerleseydi ooo

• Ahmet kaya dinlenmez mi ya önyargısız bir şekilde dinliyorum sanat ayrı siyaset ayrı

0|1
    1|0
  • Ay gidiyor...

0|1
    0|0
  • İnsan olarak sevmem yinede bazı şarkılarını dinlerim.

0|0
    0|2
    • Niye sevmiyorsun. Kürt olduğu için mi?

• apo bayrağı önünde şarkı söyleyen bir sanatçı olamaz.askerime kurşun sıkan teröriste destek çıkan barışçı olamaz.bu kendi düşüncemdir tartışmaya gerek yok

• Senin bişey bildiğin yok ve bu yüzdende tartışmaya gerek yok

Erkekler Ne Diyor 6

• şafak türküsü dinliyorum zaten şu anda :)

0|1
    0|0
  • Şu insanlar ne tuhaf canlılardır anlayamıyorum..
    Türkçe şarkı yaptığında sorun yok ama kürt şarkısına gelince..
    Sorun..
    Alllah akıl fikir versin..
    Böyle boş kişilikli insanlar oldukça daha çok gerileriz.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim. Adamı vatan haini ilan ettiler kürtçe şarkı söylicem dedi diye

• Evet farklı bir yorum seninkide

• Allah akıl fikir versin..
      Bu insanlara..

• bencede eserleri harika

0|1
    0|0
  • nerden bileceksiniz, söyle, kafama sıkar giderim bunlar süper 3 lü

0|1
    0|0
  • ahmet kayanın kişiliğide on numara dinlenmez mi

0|1
    0|0