Film önerebilecek olan var mı?

Malumunuz İstanbul'da yağmur var.
Keyfim pek yerinde sayılmaz. Moralim ağır bozuk.
Bu yüzden ORTAMA UYABİLECEK bir film arıyorum.
Önereceğiniz film dram, ağır dram, psikolojik ya da sanat filmi olursa sevinirim.
Siyah beyaz veya eski de olabilir farketmez.
Neyse, teşekkürler.

Güncellemeler:
Sorduğum soruya göre cevap veren herkese +1. Yorum yapmıyorum, hepinize şimdiden teşekkürler

0|1
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Prisoners

1|0
    0|0
    • Ben dram, ağır dram demişim sen çıkmış burada gerilim filmi öneriyosun. Lanet olsun hepinize ne saçma insanlarsınız. Bu filmi de izledim ben

• www.filmzas.com/.../

psikolojik ahırlıkta olsada içinde erotizm var izleyip izlememk senin kararın

1|0
    0|0
  • bence hayattan koparıcı sıkıcı film izlemek yerine gerilim aksiyon dolu filim tavsiyemdir ama senin isteğin üzerine black izle izlemediysen güzeldir ;)

1|0
    0|1
  • Back to the future 1 2 3 , pişman olmazsın!

1|0
    0|1
    • İstediğim tarzın çok çok dışında. Soruları okumuyor musunuz acaba :)

• Ben türüne bakarak öyle söyledim. Aksiyon macera fantastik. Ben ne sormuşum orada tamamen zıt bişey

• Sadece öneri yaptım , izleyip izlememek size kalmış :)

• clockwork orange

1|0
    0|0
  • Ghanji, fanaa, 3 idiot

1|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli derim :)

1|0
    0|1
    • Sağol da klasikleşti artık. Bir filmi 10 kere de izleyemeyiz değil mi? Neyse bu durumda olan birinin işine yarar belki.

• Bu filmleri herkes bilir. Herkes izler. Piyasadaki film dediklerin bunlarsa...

• daha çok öneririmde senin tarzına uymaz :) Herkesin bildiği filmler değil bunlar yüksek puanlı her izleyenin beğendiği film.

• Angel - A.

1|0
    0|0
  • 1976 yapımı hint filmi leyla mecnunu önerebilirim, duygusal ve eğlencelidir...

1|0
    0|0
  • Johny Bravo- Terk ediliş.

0|0
    1|0
  • +1 ne anlama geliypr

0|1
    1|1
    • +1 ne anlama geliyor diye soru açabilirsin.Okuma yazman mı yok, başka soru altına yazdığın cevaba bak.

• +1 Demek 1 Olumlu Oy Vermek Demek Kardeş

• Bu kadar ya şimdi ne oldu bak cevap bu bende anlamış oldum haksız mıyım

Kızlar Ne Diyor 6

• never let me go -hayatımda ilk onda olan bir film

1|0
    0|0
  • miracles cell no 7

1|0
    0|0
  • Garden state

1|0
    0|0
  • Prestij i izle

1|0
    0|1
  • Kusursuz fırtına diye bir film vardı türü dram maceraçok hoştu tavsiye ederm izlemedi isen

0|0
    0|0
    • O bir aksiyon filmi. Dram değil maalesef. Türkiye'de her akıllı film sitesi kurup saçma sapan etiket koyduğu için böyle karışıklıklar olabiliyor. Yine de teşekkür ederim, bunu not alıyorum başka bir zaman izleyeceğim :)

• içinde dramda var aksiyon olmadıgını söylemıyorum zaten :) rica ederm

• Kasvetli havada komedi izlenir canm o yuzden sana 'şefkat yerimdar'ı öneriyorum muhtesemdir

0|0
    0|1
Yükleniyor...