Sevgilimden ayrıldım şarkı tavsiyelerinizi alabilir miyim?

sevgilimden tamamen ayrıldım 2 buçuk yıllık ilşki bitti onunla zaten çok bile sürdü ama o kadar şeyden sonra bi de böyle laf sayark suçumda yokken ayrılması çok zoruma gitti gerçi ayrılanda benim de her neyse saçamalamdn bana şarkı tavsiyelriniz neler acıklı falan olsun hareketli dinlemek istemiyorum :(

Güncellemeler:
o kadar doldum ki bugün tartıştık kendyle yüzüme karşı neler dedi ben ona hiç ihanet etmedim o hep bn aldatıyorsun diye kend kendine şeyler üretiyor tabi romantik olmazsan odun olursan bnde sana ona göre davranırım bugün o çekti gitti kalbim sıkıştı ağlayamadım ama artık ağlamazsam dayanamycm içime attm herşeyi kokuyorum kalbm sıkışıyor artık tansiyonum baya düştü bugün ağlıymda rahatlıym en iyisi aile sorunları bi de o içime atmaktan bıktım :(

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlat Bize Tüm Derdini Çare Bulalım. Özel Olsun Burdan Olsun Her Türlü Dinlemeye ve Yardım Etmeye Hazırız (Yani Ben Hazırım)

0|0
    0|0
  • Senin şu an dinlemen gereken en iyi şarkı bu link

0|0
    0|0
  • sana tek şarkı söyleyeyim git dinle ankaralı yasin - bide seviyom dedi ;) iyi gelicek emin ol bende 3 haftadır dinliyom arkadaşlarla müptelası olduk :)

damara bağlama sakın mesela akabinde benim adım elvan dalton dinleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • kralfm dinle en güzeli

0|0
    0|0
  • Onur Koç - Aldatıldım

Onur Koç - Yemin Ederim

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu - Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler.

0|0
    0|0
  • müslüm gürses bana göre değil aşk dedikleri

0|0
    0|0
  • acıyor acıyor batıyor... göksel

0|0
    0|0
  • Valla Göksel'den "Acıyor" şarkısı sana gelsin o zaman ;)

0|0
    0|0
  • alicia keys - no one

0|0
    0|0
  • şimdi yeni bir sevgili bulma zamanı ozaman ayrıldıysan eğer

0|0
    0|0
  • Murat Kekilli - Bu akşam ölürüm

Şebnem ferah - sil baştan

Ahmet kaya - Kafama sıkar giderim

James blunt - Goodbye my lover

sakın ahmet kayanın ardından dinleme ama, valla o değişiklik bi çarpar ahmetten james e geçen tek insan olursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Optimist yani pozitif olun. Bunca anlatiginiza ragmen size bu denli kotu davranmissa sizi haketmiyor demektir. Sukredinki kurtulmussunuz, daha iyilerini hakediyorum diyin, degerinizi bilecek birini. Var oyle biri inanin :). Ama agla, agla ki icinden at. Cok yardimi dokunuyor aglamanin, kendimden biliyorum. Birsure sonra artik onun icin aglamaya ne haliniz nede isteginiz kalir. Ne aglicam onun icin dersiniz. Aileniz ve dertleriniz icinde aglamak kotu birsey degildir.

O kiside sizi aglatigina yansin. Allah deger verir goz yaslarimiza. Hatta gorur ve onlari bir bir biriktirirmis. Bu yuzden dememismi sair 'Bir kadini aglatirken cok dikkat edin, cunku Allah goz yaslarini gorur ve sayar' diye :)

Ama sana iyi gelecek baska birseyde var, oda eglenceli seyler dinlemek ;) Karaoke yapin mesela.

0|0
    0|0
  • Acıklı şarkı dinlersen ağlarsın. Ağlarsan dayanamaz mesaj atarsın. En iyisi hareketli müzikler dinlemek.

0|0
    0|0
  • tek tavsiyem muzık dinleme

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın daha bir de acıklı dinleyip ya ? Rihanna dinle Rihanna .

0|0
    0|0
  • Kesinlikle DİNLE dinlemezsen kırılırım :( şarkı > Vazgeç Kalbim- Nadide Sultan feat Nezih Üçler :) bende yeni ayrildim. Erkekler hiçbirşeye değmez... Biz kızlar hep kullaniliyoruz. Bu böyle...

0|0
    0|0
  • link bu

ve bu

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...