Yabancı komedi dizisi önerecek olan?

HIMYM, Two and a half men, The Big Bang Theory tadında dizi arıyorum. Önerecek olan var mı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arrested Development
    IMDB : 9,2 www.imdb.com/title/tt0367279/?ref_=ttmd_md_nm
    ia.media-imdb.com/.../...@@._V1__SX1217_SY847_.jpg
    Son yılların komedi türünde en başarılı yapımlarından birisi olarak gösterilebilecek olan Arrested Development, milyonlarca seyircisine farklı duygular ve eğlenceler yaşatarak ekran başına bağlamayı başarıyor. Hali hazırda sürdürdüğü aile işini daha fazla yapmama kararı alan Michael, oğlu ile daha fazla vakit geçirmek istemektedir. Bunun üzerine Fakat büyük patron George’un tüm hesaplarında yer alan tonla sahtecilik suçundan tutuklanması ile birlikte çocuklarla keyifli vakit geçirme planları altüst olup, tüm aile bir anda alıştıkları zengin ve lüks hayattan vazgeçmek sorunda kalmıştır. Geniş aile üyelerinin her birisinin ayrı enteresan karakterlere sahip olması ve para harcamandan yaşanabilmesini neredeyse hiç bilmedikleri düşünüldüğünde, ortaya Michael için içinden çıkılmaz bir durum ortaya çıkıyor.

Arrested Development’ın başrollerinde Jason Bateman ve Michael Cera gibi oldukça sevilen isimleri görebilmekteyiz. Televizyon filmleri ve dizileri sektöründe daha önce pek çok başarılı çalışmaya imza atmış olan Mitchell Hurwitz’in yapımcılığını üstlendiği Arrested Development, bu kaliteli işleyişini sürdürdüğü takdirde daha uzun yıllar biz seyircilerine keyifli anlar yaşatacak gibi duruyor.

Not: Sağlam tanıtım oldu : ))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Charlie'nin yeni dizisi süper: "Anger Management"
    Onun dışında "Two Broke Girls" de bayağı iyi.

0|0
    1|0
  • Friends. Gelmiş geçmiş en köklü komedi dizisidir. HIMYM bile Friends'i örnek alarak başladı.

0|0
    0|0
  • shameless mı, bilemedim... çok izleyip vuooooaaaa tamamdır bu işte diyen arkadaşım var bu saydıklarını sevip ama ben shamlessı sevemedim bir bak...
    ama bakma ya himym varken mesela... cık olmaz gibi

0|0
    1|0
  • Two broke girls

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• marry margırad çok komiktir ya da şu komik benny hill show

0|0
    0|0
  • Anger Management.

Yine charlie, konsept hemen hemen benzer.

0|0
    0|0
  • Boncuğun dediğinden. İzlemediysen eğer friends!!!

0|0
    1|0
Yükleniyor...