Bollywood' da oynama hayalim neden saçma görülüyor?

Daha önce orada buulndum dans eğitimini almaya başladım dillerini öğrenmeye başladım.Önce türkiyede bir mevki edinirsem sonra orada devam etme istediğimi neden herkes gülüyor. Birde neymiş efendim orda bissürü oyuncu varmış kız varmış kızların boyu 165 altı sanki hepsi aishwarya rai gibi çok güzel ya hepsi birbirine benziyo beyaz tenli farklı bir yüz arıyolar zaten.Nesi saçma bunun

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gel seni Hollywodd'a sokalım, tanıdıklar var.

0|0
    0|0
    • alay etme gizliden cık.Hollywoodla bnollywoodu bir tutcak kadar komiksen zaten o senin saçmalığın

• Gerek yok eminim vardır, yalnız bu geçici bir heves olabilir, yabancı bir kültürün içine girip orada oyunculuğu başarmak zor yinede neden olmasın, haklısın dalga geçmeyelim.

• bunu ciddi dediğini umuyorum.Ama özelden bişiy daha söyliycem yazarsan

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızların boyu 1.65? sanki çok üst standart o halde sen 1.45 falansın.

0|0
    0|0
  • Radyo tv sinema son sinifim tanidiklar var is buldum bu yuzden.Senin ihtimal de kolay degil.Bir yuzune bakicam simdi

0|0
    0|0
    • ya ben özel eğitim alıcam.Tmam bak.Kolay değil zor diye başlarsak her halta baştan kaybedersin hiç sevmem böyle umutsuz insnaları bu işller emek işi kusura bakmayında

• Mesaj atmicak misiniz tw dan?

• bu yenş hesabım ben eda n. bayık takip ettim geri dönmediniz

• onu bunu bilmem hintlilerin gözleri çok güzel

0|0
    0|0
  • 1 milyar nüfusları bar şansını sen hesapla

0|0
    0|0
    • 1 milyr nüfusun hepsi bembeyaz taş gibi bide boyları posları bir uzuuun sorma.Oğlum hepsi birbirinebenziyo artı ben kendi ülkemde bir halt olkursam diyorum ya nufusla ne alakası var iş çıkmadan nereye gideyim salakmıyım ben elimi kolumu sallaya sallya gitcem hey Allahıum ya

• sende bir özelden yazsana

• Dünyan hayallerin kadar geniştir. Hayal kurmaya devam et elde edebilirsen ne mutlu sana.

0|0
    0|0
  • Nüfustan Dolayı Demişlerdir de Herkes Aynı Değil Tabi. Farkını Ortaya Koyarsan Olabilir Bence.

0|0
    0|0
  • Elin çapulcu hint'i oluyoda sen neden olamayasın ki

0|0
    0|1
  • bende olmak isterim ama nasıl boyları 1.65 in altında benim tanıdıgım çok yok çogu 1.70 in üstünde

0|0
    0|0
  • ya aşkım bu iş böle demyle olmuyor oyunculuk yetenegin çok iyi olcak dil bilcen boloywooda girmek için birde hintçe örendinmi tamamdır kanks

0|0
    0|0
    • dans da öğreniyorum hinçtçede.Biliyorum zaten önce kendi ülkemde sonra burada istiyorumkşi

• yok kanks ne alayı hintçe biliyosan niye olmayasın

• tanrının esenligi üzerinde olsun

• Sen söyleyince saçma gelmedi şimdi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...