Family Guy tarzı mizah anlayışı hakkında düşünceleriniz neler?

4 senedir en severek izlediğim komedi animasyonu.
Diğer Amerikan Güldürülerine karşın daha cesur ve objektif. Bir sürü şey öğrendim mesela.
Böyle bir dizinin mizahını anlamak için dikkatli izlemek lazım. Çoğu kimseler Simpson özentileri diye adlandırsa da kesinlikle ondan daha eğitici, öğretici.
Belki bilgi birikimi vermiyor fakat sana insanların düşüncelerini önemsememeyi ve empati kurmayı öğretiyor.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• zekice eğlendirici yapılmış mizahi bir erişkin çizgi dizisi.bişeyler öğrettiği konusunda dikkat çekici bir yön bulamasamda evet biraz bişeyler anlatıyor.o kültüre dair falan filan

0|0
    0|0
    • Hayır öyle değil.
      Karşındaki ne kadar salak olursa olsun empati kurmayı öğrendim.
      Herifler cesur davranıyorlar bence.
      Savundukları ve eleştirdikleri konular geniş.

• hmmmm :))

• :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Muhteşem bir animasyon diz.Set Mcfırleyn bence müthiş ve günceli yakalayıp derin ironi sunan bir entellektüel.Ayrıca Bir Yahudi nin her kesimle ironi yaparken kendi mensubu olduğu Yahudilik diniyle de bu kadar dalga geçen başka program da bulunamaz.

0|0
    0|0
    • Birşeyin iyi yanlarını savunup ve aşağlayabilen çelikisi var.
      Bunun için seviyorum.

• Rol modelim.

• Anladım.

• düşüncelerim düşüncelerim.

0|0
    0|0
  • başlangıcta tv de sadece seks ve şiddet var dio da kendisi de pek farklı değil ironi yapmıs heralde

0|0
    0|0
  • Amerikalı olmak gerek bütün şakaları anlamak için.

0|0
    0|0
    • Gerekmez.
      Amerikaya bir çok kez gittim. ;)

• family guy south park vs. gibi animasyon çizgiler gayet başarılıda anlaman icin genel kültürün bayeaaa iyi olması lazm :)

0|0
    0|0
    • Genel kültürümün maşallahı var.
      South Park'ı başarılı bulmuyorum.
      Çünkü, 4 tane veletin zina yapmasından başka birşey anlatmıyor.
      Saçma.

• Aynen family guy ı bende seviyorum simpsons ve south park ta da güzel

0|0
    0|0
  • Family Guy anlamak için Amerika'nın da gündemini az çok bilmek lazım. Güzeldir.

0|0
    0|0
  • hmm hilmi alt yazıyı sevmez

0|0
    0|0
  • Bazı amerikan esprileri oluyor onların bazıları pek güldürmese de güzel dizi.

0|0
    0|0
    • Zaten herkesin anlıyabileceği espiriler yok ama bazıları gerçekten güldürmüyor.

• Yok ya öyle diil. Joe behar diye bir herif var mesela onun üstüne çok gidilir tüm amerikada ama hala nesi komik onu anlamadım. O açıdan dedim.

• Onu bende komik bulmuyorum zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• çok güzel bir dizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...