Dram ve Absürd filmlerden hoşlanıyorum diyene ne denir?

Bir kızla facebooktan konuşuyorum. Dram ve absürd filmlerden hoşlanıyorum dedi ne tür filmlerden hoşlanıyorsun dediğimde.

Cevap olarak ne diyim, çok cahilim 2 gündür birşey yazamadım :(

Güncellemeler:
Cevap veren herkese şuku vericem panpalar.
Ulan kendimden 30 yaş büyük bir adamla aşk yaşıyorum, balayından sonra boşanacağım gibi trollemelerim olduğunda herkes yazar ama buna yazan yok.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• festival kafası galiba (?)

0|0
    0|0
    • Valla anlamadım. Ne festivali?

• Bana yardım et, kız arkadaş edinmem konusunda. Bir kız arkadaşınla beni tanıştırıp, aramızı yap!

• yahu ama sende "stalker"lık yapmayaydın iyiydi kıza.. yok yahu bir şey olmaz.. beni kızın biri çatır çatır dövdü, darp raporum falan vardı, ben de dava açtım hiç bir şey olmuyor. senin ki daha bile havada bir şey.. ne malum belki o ümit verdi, belki tamamen bağımsız sen başka sebepten oralardaydın.. neyse tam konuyu bilmeden konuşmak olmaz.
      Cidden ne takıyorsun bu kadar ya...

Kızlar Ne Diyor 3

• aksiyon ve bilim kurgu gerilim flimlerini seviyorum de genelde erkekler böle flim sever

0|0
    0|0
    • Ben zaten ona nasıl filmlerden hoşlandığımı söyledikten sonra sordum.

Hani bu film türünden, çok fazla bilinmeyen ama iyi filmler var mı sizlerin bildiği?

• bilmiyorum bende ilk defa duydum ama konusu ilginç flimlerden hoşlanıyodur

• Dram ve Absürd filmlerden hoşlanıyor denir

0|0
    0|0
    • Yapma bunu -_-

• Hangi tezatlıkların içindeymişim?

Sen ve senin gibiler beni yüzüstü bırakıyorsunuz. Benim canımı acıtıyorsunuz. Sonra alay ediyorsunuz. Bu yaptığınız tezatlık değil mi asıl?

Hani yardım edecektin, ne oldu da alaya aldın beni?

• Sen yardım etmeyeceksin, o etmeyecek, bu etmeyecek benim durumum günden güne kötüleşirken; bir başka herife tiki diye, zengin diye bütün kızlar eriyip bitecek. O adam da hepinizi kullanıp atacak. Size değer bile vermeyecek, nasılsa birsürü kız var diyecek, çok olan değersiz olur.

Oysa ben bir kıza kendini prenses gibi hissettirebilecekken kimse bana bakmıyor.

Kurbağa prensim be ben Kurabağa Prens. O iğrenilen ama öpüldüğünde prense dönüşen yaratığım ben.

• sen interneti bırak gitsin yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam bunun belirli bir cevabı yok. Ancak onun bu konudan bahsetmesine izin vererek bilgiçlik yapmasına yol açabilirsin. Böylece ufaktan fikir edinir, dikkatlice dinlersen de tam olarak ne aracılığı ile dikkatini cezbedeceğini çözersin.

Olay şu ki olay dram ve absürd olmayıp birkaç bu kategorilerde yer almış bir aktör ya da aktris ile alakalı bile olabilir.

İrdele, ancak onun konuşmasını sağla. Bırak sana film tavsiyelerinde bulunsun. İzle fikir edin ve tartış :)

Dipnot : Erkek de, kız da konuşmayı severler. Bunu sen de bilirsin. Konuşsun.

0|0
    0|0
    • Soru mu sorayım ona tavsiye vermesi için?

• Pardon ya saatten olsa gerek yanlış anladım. Hocam valla elimden geleni yazdım :S Başka birşey gelmiyor hiç aklıma :S

• İlginç ecnebi müziğinden sende mi anlamıyorsun.

Peki sağ ol.

• Stranger Than Fiction

0|0
    0|0
    • Bunun konusu, türü ne?

Kıza ne diyim dedim film adı yazdın :D

Al bunu izle mi diyim?

• Yahu kız zaten hiç sevgilim olmadı deyine tamam ben sevgilin olayım ama kısa süreli bir ilişkimiz olur dedi.

• Şimdi finalleri falan var buluşucaktıkta buluşamıyoruz. Temmuz'a kadar benden sıkılmaması gerekiyor. Sonra evine misafir olacağım. Onunla birkaç gün geçiririm, sonrasında da görüşmeyiz herhalde.

• iyi seyirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...