Kitap alacağım da önerebilir misiniz?

Arkadaşlar yeni bir kitap almayı düşünüyorum psikolojik-felsefi-kişisel gelişim fark etmez bunlar arasından kitap önere bilir misiniz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabahattin Ali- Kürk Mantolu Madonna, Kadir Konuk-Kurukafa, Dale Carnegie-Dost kazanma ve insan etkileme sanatı

0|0
    0|0
  • Bugünkü listeme eklediğim kitapları herkes öneriyor bir bak istersen.

Marlo Morgan - Bir çift yürek
    Richard Bach - Mavi tüy
    Jostein Gaarder - Sofie'nin dünyası

0|0
    0|0
  • iki sehir ya da bulabilirsen john green kitaplarin da birini al

0|0
    0|0
  • Adam fawer-empati

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Carpe Diem'i Alırsan Kendini Bulursun Aşırı Hoşuna Gider..!

Sosyalizmin Alfabesi'ni Al Biraz Realistliği Tadarsın..!

0|0
    0|0
    • tabi kardeş her görüşü okumak lazım ki ona göre davranalım :)

• Turan dursun din bu serisi

0|0
    0|1
    • dinsel bir kitap mı?

• Benim anlatmak istediğim sizin dininiz değil ben misyoner değilim.
      Bunca şeyi anlatmamın tek sebebi ön yargınız ben size kitap önerdim siz bana bilmişlik taslamıştır dediniz benim tek ricam bir şeyi araştırır öğrenir iken tek bir tarafa bağlı kalmayın allahın dininde bunlarında cevabı var ise dediğim kitaplarıda okuyun cevabını verin ama karşınızdaki insanların görüşlerini eleştirmeden hakaret edemeden ya da ön yargıyla karalamadan önce insan gibi onlarıda dinleyin turan dursunu okumanız güvendiğiniz dininizden çıkmanıza sebep olmak için önerdiğim bir kitap değil aksine sadece karşınız daki insanların kötü insanlar olmadığını ve ne anlatmak istediklerini anlamanız için önerdiğim bir kitaptır bizler kafamıza göre dinden çıkmadık unutmayın ki hepimiz yıllar önce birer müslümandık ama bizi ateizme iten şeyler vardı bu kitapta da bunlar anlatılıyor okuyup okumamak size kalmış ancak düşmanınızı tanımadan onu halt edemezsiniz :) Sevgiler.

• ben ALLAHın dinini savunamadım kendime müslüman diyemem bu şekilde artık herşeyi araştıracağı teşekkürler iyi geceler

• leyla

0|0
    0|0
  • emile zola meyhane

0|0
    0|0
  • Bozkurtların Ölümü
    Deli Kurt
    Bozkurtlar Diriliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...