Sizce yıllar sonra da zirvede kalır dediğiniz sanatçı?

Şimdi ki sanaçtılara baktığınızda yıllar sonra da zirvede kalır dediğiniz bir sanatçı var mı? Mesela bir Sezen Aksu gibi.. Ben Sıla diyorum.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sıla Türk Müziğinin en büyük isimlerinden olacak.
    Bir Sezen Aksu ayarına gelecek bence. Kankasıyla.
    Yine de ben Onno Tunç-Aysel Gürel-Sezen Aksu ortak çalışmalarının asla geçilemeyeceğini düşünüyorum. Onno Tunç'un kalibresinde bir besteci, Aysel Gürel çapında bir söz yazarı asla gelmeyecek bir daha. Sezen Aksu böyle muazzam iki dosta sahipti. Sıla müthiş başarılı ama ekibi sıradan. O keçi sakallı komik tipli adamla bir yere kadar.
    Yine de iyi ki var.

1|0
    1|0
    • Evet aynen. Zaten o dönem sanatçılarının yerini hiç kimse tutamaz ki, saydığın isimler gerçekten harika isimler ve yeri doldurulamaz isimler. Ama şimdi ki sanatçılara baktığımda, sayabileceğim tek isim bayan olarak Sıla. Emre Aydın diyenler olmuş, erkek sanatçı olarak evet Emre Aydın da zirvede kalır çok başarılı.

• sılanın tarzıda seside itici bence

• sadece rock tarzında değil, genel olarak ses sanatçısı?

Erkekler Ne Diyor 9

• bencede sıla

1|0
    0|0
  • Emre aydın

1|0
    0|0
  • Ingilizce de şöyle bir tabir vardır: "ever and ever" (sanırım böyleydi)
    Ever and ever Barış Manço!

1|0
    0|0
    • Bu isimler daima zirvede kalacak olan isimler zaten.. Asla yerleri dolmayacak sesler isimler. Şimdi ki döneme bakarak sormuştum.

• Sıla

1|0
    0|0
  • funda arar ve irem derici, bu kıza özellıkle dıkkat hemde..

0|0
    0|0
    • Funda Arar başarılı güzel bir ses evet ama zirvede kalır mı tartışılır. İrem Derici'yi zirvede kalacak kadar başarılı bulmuyorum.

• iremın cok kuvvetlı sesı var sarkıyı soylemıyor yasıyor, funda artık ıyıce profesyonel oldu, muthıs ses var, turkıyenın yenı sezeni.

• Evet kuvvetli ama tarzı ve yorumu zirvede kalacak kadar başarılı değil bana göre, Funda Arar'ı beğenirim hem duruşuyla hem sesi ve yorumuyla ama dediğim gibi zirvede olur mu bilemem. Türkiye'nin yeni Sezen'i diyemem asla.

• Sagopa-Sıla-Yalın

0|0
    1|0
  • Ahmet Kaya hala dinleniyor şarkıları

0|0
    1|0
  • Funda Arar.

0|0
    1|0
  • şuanki sanatcıları bilmemde tarkan bir 5-10 yıl daha zirvede kalır :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• emre aydın adam zirvede orda da kalır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...