Türk kızlarındaki sevdiğiniz özellik, huy vs nedir?

Türk kızlarındaki sevdiğiniz özellik, vs nedir?

seviyormusunuz?

not: ana'dan , baba'dan doğma ; Türk kızıyım özelliklerinide taşırım.

0|0
9|70

En İyi Erkek Görüşü

• :) Türk kızı diğer tüm dünya kızlarına göre daha güzel, daha samimi, daha eğlencelidir...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 69

• İlk olarak Türk kadını veya kızı deyince aklıma ilk gelen kelime sadakat oluyor. Belki kızlık yani ergenlik çağında flörtler arasında değil de evlilik sonrası eşi aldatma durumu Türk kadın-kızlarında çok az. O huylarını çok seviyorum. Ayrıca çoğu benim kültürümden, dinimden, dilimden nasıl sevmeyelim ki? Ergenlik çağı bizim ülkemizin psikoloji bilgisi çok alt düzeyde olduğundan dolayı (örn: Hala psikologlara deli doktoru denmesi ) aşırı derecede zor geçmekte. Kızlarımız bu dönemde kezban etiketi alıyorular ancak evlilik sonrası bayağı olgunlaştıklarını tespit etmek çok da zor değil.

1|0
    0|0
    • iyi eş ve anne oluyoruz dimi?

evet ne olursa olsun aldatmaz Türk kızları, o erkeklerin neyse.

• Aynen öyle.

• Vatan toprağı için gözünü kırpmadan çocuğunun üzerindeki ile topların üzerindeki kapatan bir kadın Türk kadını. Başka hiç bir millette bulamazsın bunu.

4|0
    0|0
  • dünyanın en güzel kızlarıdır , çalışkan, sadakatli , mütevazi , samimi, ve cana yakın olması başlıca en sevılen ozellıkleridir , ne mutlu türkü'üm diyene.

2|0
    0|0
  • Türk kızı merttir cömerttir delikanlıdır sadıktır merhametlidir sevecendir çalışkandır
    Arada tüyü bozuk çıkıyor tabi

2|0
    0|0
  • Türk kızları candır.

3|0
    0|0
  • Türk kızı Candır gerisi Patlıcandır diyorum ve susuyorum ;)

2|0
    0|0
  • beni bilenler bilir kolay kola övmem bizim kızları geneli şımarıktır ama eğer gerçekten bu dönemde bile 10 binde bir bile olsa biri çıkar içinden avrupalısından amerikalısından rusundan farklı.

hanım kavramı bizim kızlarda beden buluyor gerektiğinde asil bir duruş sergiler dersin ki kraliyet ailesinden ya da osmanlı sultanı ama gerektiğinde naif ve hanımhanımcık.elini tutmaya kıyamazsın

bunların dışında erkek/kadın farketmez bizim milletimizin bozulmamış insanında aza kanaat yoktur çoğunda varlıkta bozulmaz darlıkta dağılmaz aileler bundandır

0|0
    0|0
  • Buram buram memleket kokmaları... Sanırım en sevdiğim özelliği bu <3

1|1
    0|0
  • balıketli, güzel ve herifine bağlı olması :) sen nasıl tarif edersin kendini, kendi özelliklerini?

2|0
    0|0
    • adetlere bağlıyım aile ilişkileri ve dahası :P

• nasip bu işler altı üstü bende cevap verdim sende talip olursun bana biraz sonra :)

• Olmam.

• hareketleri ve tavırları çok hoşuma gidiyo duyguları çok güzel yüzüne vuruyo rus mus boş en iyi türk kızları

1|0
    0|0
  • şimdi bir özellik kalmadı o eskidendi hamarat oluşları namuslu olusları sadık kalmaları şimdi öyle birileri yok artık

0|0
    0|0
  • Tripli atarlı olmaları. Şiddete eğilimli olmaları.

1|0
    0|0
  • aileleri için fedakar olmaları

1|0
    0|0
    • yaşlansınlar bakarım, o derece

• türk kızı avrupa kızı falan bilmem almanyadan gelen kuzenin türk kzı hakkındaki bana aynen şuydu 'Abi ben almanyada ne kızlarla birlikte oldum, zaman geçirdim bunlar kadar kasıntı kız görmedim.kendilerini çok beğeniyorlar' vs. bir şeyler dedi ben gitmedim avrupaya onun düşüncesini aktarmak istedim.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimi de sayabilirim ama sevmediğim geldi aklıma
    Batının en kötü özelliklerini benimsiyorlar ve özeniyorlar

0|0
    0|0
  • Tripleri :)

0|0
    0|0
    • ne konuda ya :)

• doğrudur :) ama trip harici yok mu

• Ailelerine ve dostlarına düşkün olmaları, bir yandan çok sıcak kanlıyken diğer taraftan hemen soğuyabilmeleri :)

• aralarında işlerinde güçlerinde olanı, trip atma özelliği taşımayanı, dert dinleyeni, dert anlatanı, iyi espri yapabileni, büyük hayallerde yaşamayanı, kendini prenses sanmayanı, fedakar olanı, gözü yüksekte olmayanı, gösteriş peşinde koşmayanı, yokluk bileni, sahip olduklarına değer vereni de var olan dişi insan populasyonu.

tabi bunların hepsi ayrı ayrı türk kızları. hepsini bir kişilikte toplayanı galiba dünyada yok.

0|0
    0|0
    • değişiz dimi -.-

• *karnımızda olacaktı.

• ben özüne önem veren'e ve Türk kızları hakkında atıp tutmayana saygı gösteririm, onlar'da bir Türk anne'den olma grzkalar

• Türk kızlarının temizlik hariç hiç bir artıları yok. O da temiz olanlar tabi. Yeni trend hızla gavurlaşma yönünde olduğundan artık bir kısımları ona da dikkat etmemeye başladı. Eee o zaman geriye ne kaldı ki? Rus kızları votka gibidir, parasını verir içersin. Türk kızları rakı gibidir, su ister, peynir ister, kavun ister, meze isteri, muhabbet ister, ister de ister, isteklerinin sonu gelmez. Sonuç anlam aynı olduktan sonra bu kadar kaprisi neden çekelim ki?

0|0
    0|0
  • bir çoğunun kendilerini kocalarına saklamaları.

1|0
    1|0
  • "Türk kızı özellikleri" nelerdir? "Taşıyorum" demişsin de, nedir onlar? Bu özellikleri, başka bir dil konuşanların XX kromozomlu canlılarında göremiyor muyuz?

0|0
    0|0
    • biraz antika takılırım onu diyorum.

• ben senin fikrini sormadım, ne demek istediğimi izah ettim.

• Soru soruyorsun ama fikir sormuyorsun. Pekala

• Cidden hani ukalalık yapmak istemem ama son 10 yılda Türk insanın yapısı değişti Artık namusa önem verilmiyor. Saygı kalmadı iyice insanlar çığırından çıktı. Tam istediğim türk kızını soracak olursan eğer Dinine düşkün Kesinlikle saygılı sevgiyi saygıyı bilen birisi olmalıdır. Böyle türk kızı olsun gelsın benden canımı ıstesın vermeyen adam degil :)

0|0
    0|0
    • Anladım, peki. Umarım denk gelirsin

• eskiden türk kızı vardı hakiki doğal harbi ama şimdi onların çoğu öldü yerler, ine kezbanlar doğmuşşşşş

2|0
    0|0
  • sevdiğim hiçbir özellikleri yok hepsi batı özentisi ve şekilci

çoğuda milli benlikten habersiz, bunlar Türk ise ben Türk değilim

1|0
    1|0
  • Anaç olur, evini ailesini bilir, en önemlisi sarma sarabilir:)

1|0
    0|0
    • ben saramıyorum ama öğrenmek istiyorum :P

• 10 sene sonra deyince yaşını merak ettim şimdi, kaç yaşındasın?

• lafın gelişi ,
      20.

• Fetişist biri olarak bir türk kızı dominant olduğunda dünyanın en baskın kızı olur bu nedenle karşısındakine öyle bir hükmederki kölesi yapar onu. BU huyunu seviyorum

0|0
    0|0
  • Sebepsiz trip atmaları...

0|0
    0|0
    • Şunu bilmelisin ki , kimse sebepsiz trip atmaz bence

• Sevgiliniz başka bir erkekle kavga ediyorsa ecnebiler gibi kavga sırasında ağlayıp sızlanmıyor direk dalıyorsunuz çok iyisiniz ya :D

1|0
    0|0
  • bizimkiler gözleri güzel bakiyor?

1|1
    0|0
  • Salak olmaları

0|0
    1|0
  • Abi çok tuhaflar ya sevsem mi dovsem mi karar veremiyorum

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 9

• Bulaşık yıkadıktan sonra elbeznin katlayıp kenara koyuyolar ya çok tatlılar :D

3|1
    0|0
  • Cana yakın ve dürüstler

2|1
    0|0
  • Merhamet.

Türk kadınlarına has bir özellik diye sınırlandırmalı mıyım bilemedim ama kadın kişi canı yanmadığı sürece merhametini yitirmez sahip olduğu erkeğe.

Merhameti hafife almayın beyler, merhamet mühimdir..

1|0
    0|0
  • Bende Türküm severim

2|0
    0|0
    • şekerim diyesim geldi :)

• Güzel'e güzel demek sevaptır canım :)

• Sağol cnmbenim sende öylesindr :)

• Bıyık bakımımı hiç ihmal etmem misal.
    Hergün badem yağımla bakımlarım.
    (gurur duyulası <3

2|2
    0|0
  • Bildikleri başka hangi kızlar var ki Rus kızları dışında.. Sayılıdır bilen yani..

0|0
    1|0
    • bir Rustur gidiyonuz ne ayak la :D ben Rus kızlarını pek sevmem. Latin kızları daha güzel oli :D

• Ödleri kopmaz da kendilerini kıyaslamaya başlıyorlar hemen bir kompleks başlıyor :)

• ödleri kopar derken, 'şok'a girerler , sahiplenme duyguları kabarır

• Osmanlı torunlarız var mı ötesi. her türk kızının içinde bir Hürrem sultanlık yatar :)

0|0
    0|0
    • Hafif muhafazakarlık ve liderlik konumu desek daha doğru olur. Elin hürremi kim oluyor

• :) haklısın öyle diyelim simdikiler hürrem sultandan bile daha fena :)

• Bence sevdik mi tam severiz sildik mi bir kalemde :) en onemli ozelligimiz...

0|0
    0|0
    • yok ya, kolay kolay silen yoktur.
      dır dır eden , onu hala seviyorum diyenler ne güne ozaman

• tükr kızı gibi var mı ya becerikli akıllı zeki güzel samimi sıcak anlayışlı hoş görülü hanım hanımcık 10 parmagında 10 marifet iyi eş adayı hayırlı evlat melek gibi bir anne :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...