İstanbul'da ikinci el kitap satan sahaflar arıyorum?

İstanbul Avrupa Yakası'nda ikinci el kitap satan yer arıyorum?

Var mı bildiğiniz istediğim kitapları bulabileceğim yerler?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• avrupada:

Beyazıt tramway durağının sahaflar çarşısı ancak 2. el de anca dünya klasiklerini bulursun. öyle güncel kitaplar fazla düşmüyor

en çok pazar günü kitap geliyor yani en geç pazartesi seçmeye gelmen lazım

anadoluda akmar pasajı

sıfır kitaplar artık en ucuz internetten alınıyor. sahaflar bile internetin ucuzluğuna yetişemiyor. üstelik 40 tl 75 tl gibi bir ücretin üstüne kargo ücretsiz.

üstelik internette de düşündüğün kitapların ilk 15 sayfasına bakabiliyorsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sahaflar beyazıt

Taksimde galatasaray lisesinin önündeki caddede sagda bir pasaj var ikinci el birsürü kitap var.

Yine taksimde aga mc donaldsddan sonraki ilk sola gir o sokakta da var

0|0
    0|0
  • bunu sormak için bile gizleniyosan, kitap fln yok sana :)

0|0
    0|0
    • böyle daha dikkat çekici :)

• valla hiçte dikkat çekmiyo ciddiye bile alınmıyo diye düşnüyom cevap veresim bile kalmıyo özel bişey olsa anlarım ama özel değil ki o yüzden.

• beyazıt sarraflar çarşısı. Bir de beyazıt tramwayının karşısında yanlış hatırlamıyosam özbek çarşısı vardı orada da bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • avrupa demişsin anadolu olsaydı herkesin bildiği bilmesede duyduğu Akmar Pasajı var

0|0
    0|0
  • Anadoluda kadıköyde akmar pasajına gidersen istediğin herşeyi bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • nadirkitap.com internet üzerinden alışveriş yapılabilecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba, 2. el kitap satan yerlerde test kitapları da bulunuyo mu acaba? Fazla test kitabına ihtiyacım var ve sıfırları çook pahalı geliyo. Bu şekilde temin edebilirim diye düşündüm ben de

0|0
    0|0
Yükleniyor...