Ceza hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkçe rapi biryerlere getiren bir insan. Bence hak ettigi değeri görmüyor. Arsız belayı milyonlar dinlerken ceza gibi rapçilerin milyona zor ulaşması saçmalık değil mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet hak ettiği yerde değil ama Ceza Türkiye de en iyi rapçi kim deseler akla gelen ilk isimdir. Eğer hak etmediği yerdeyse buda bizim saçma insanlarımızın öyle arsız bela gibi birini dinliyor olmaları. Ki bu onların ayıbı bence. Ceza zaten kendini Türkiye de gösterdi gerisi boş dostum. Adam rapstar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arzız bela , asi stayla gibi şahıslar türkçe rapi katletmeye çalışıyorlardır. tek amaçları türkçe rapi kötülemek , bence. ama ceza gibi rapçiler gerçekten türkçe rapi üst düzeye çıkarmış kişilerdir. ve gerçekten hak ettiği değeri görmüyordur. zaten arsız belayı dinleyenleri n geneli de atarlı ergenler

0|0
    0|0
  • arzız bela , asi stayla gibi beyin yoksunlarının tükenmesi gerekli artık.
    Kaliteli isimler geride kalıyor dediğin gibi zor görüyor milyonu.
    Allame, da poet, saian vs.. bunlar emekçidir. Sıradan aşk acısına benzemez ki arsızın ki acıysa

1|0
    0|0
  • Bu ülkede kim hakkettiği, değeri görüyor ki

0|0
    0|0
  • arsız belayı kim dinliyor lan hangi milyonlar var mı la öyle bişey :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim bu ülkenin genleri küfür ve duygusallığa (Eksik etek, yüzüğü takmış evleniyor) bağlı olduğu için Ceza istediği kadar yırtınsın sadece Rapi gerçekten bilenlere birşeyler aktarabilir.Ben kendisini sevmemde dinlememde ama bu işi gerçekten yaptığını düşünürüm ve saygıda duyarım.Bizim ülkemiz öyle enterasan bir ülkeki en basit bir mini markette bile R&B veya 50cent tarzı müzik çalarken adamlar onunla coşar ve çevrelerinde o iyi patlıyor bu çocuk iyi falan diye düşünür halbuki adam bildiğin rap dinler ve bunu o bilmez ve acı olanda underground takılan ve yaşamını ona göre biçimlendiren bir insanı hippi, tikky tarzı görerek hor görür ve aşağılar işte onun için diyorum ben sorgulamayı bıraktım bence sizde bırakın tadını çıkarmaya bakın. :)

0|0
    0|0
  • En büyük saçmalıklardan biri.

0|0
    0|0
  • Bence topunun kökünü kazısınlar o müzikten o müziği yapanlardan da bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • arzız bela , asi stayla bunun gibilerin nesli tükenmesi lazım artık

0|0
    0|0
  • whatsappppppppp tereyağlı ballı

0|0
    0|0
  • Klip yayınlandı dinle bro

0|0
    0|0
  • Rap sevmem ama ceza arada dinlerim