Türki̇ye'de oyunculuğa başladıktan sonra hi̇nt si̇neması?

Arkadaşlar türkyiede yan rollerdede olsa belli bir çevre edindikten sonra hint sinemasına yönelmek mümkünmü.Bizim ülkemizde bayı hayranlığı mevcut zaten orası olmazsa bikaçı bollywood fela diyor ama benim öyle değil dillerini ve danslarını bile öğrenmeye başladım.Vatandaşlık ve vize sorunlarınıda halletmeye uğrasıyorum.Ülkenin durumunu çok kötü oalrak bildiğim için ve rekabetin fazla oldugunu bildiğim için önce kendi ülkemde biyerlere gelmek istiyorum en azından önce bir tiyatro ile.Herneyse aşırı fancılar yorum yapmasın imla hatası olabilir telefon klavyem bozuk şimdiden teşekkürler :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım merhaba,

Hindistan sadece nüfus ve rekabet açısından değil, yoksulluk ve sağlık açısından da içler acısı durumda...

Sağlıklı bir hayat düşünüyorsan Hindistan doğru bir seçim olmayacaktır... Yabancı oyuncuların daha çok şans bulabildiği Fransa Almanya ve diğer Avrupa ülkelerini denemen çok daha akıllıca olacaktır...

0|0
    0|0
    • avrupada cok bulundum.Türklerden nefret ediyolar.Orada sektör nah bulursun gibi bişiy.:D Ya yanluş anlaşıyorum ben yaşamaya gitmiycem ya da asıl kaynak bollywood değil türkiyede başlıycam ya da halamın teşvikitle almanyada daha sonra orası sonraaa :D birçok bolywood oyuncusu abd de ingilterede evleri var.

• Ben seni anladım ama önermiyorum yine de...

• :D hindistanda insan kaynıyor oraya gidip onlarun kültürlerini yansıtman imkansız sana daha oncede dedim sen bu kafayla rötgen flminde bile cıkamazsın

0|0
    0|0
    • tamam tamam tomografi filmin cıkabilir belki oda boş cıkar

• sen kim oluyosunki be sen kimsin.BABAM iranlı gerizekalı zaten kültürlerine yakınım babamda 3 ay orada yaşadı.O kadar insan kaynıyoda her kız ashwarya rai sanki bir git de onda sorna konus :D zaten elimi kolumu salayarak ben gidiyorum desem haklısın.Kendi ülkemde yanda olsa rol kaparsam gidicem olazmsa olamaz ya ne insanın sinirlerini hoplatıyosun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...