Hangi ünlünün ölümü sizi yıkar?

Bazı sanatçılar ya da ünlüler vardır ki insanın zor zamanında yol arkadaşı olurlar..

Ben Sezen Aksu ölürse gerçekten bir yanım boş kalacak gibime geliyor.

Peki siz hangi ünlü hayatını kaybettiğinde çok üzülürsünüz...

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Barış Akarsu öldüğünde epey bunalıma girmiştim. Büyük hayranı değildim, dizisini takip de etmezdim çok fazla... Ama o hastanelik olduğunda ciddi anlamda çok etkilenmiştim, baya baya ağlamış her gün dua etmiştim, öldüğünde resmen yıkıldım... Neden böyle olmuştum gerçekten bilmiyorum, hala kendimi anlamıyorum, çok takip ettiğim birisi değildi oysa birtek bir kaç şarkısını bilirdim o da kulak aşinalığı... Ama sanki sevdiğim adamı kaybetmiş gibi olmuştum, bir ay bunalımdan çıkamamıştım :D Ondan sonra çok ünlü ölmüştür hiç üzülmedim, ağlamadım, fazla etkilenmedim, ondan önce ünlü öldüğünde de hiç etkilenmemiştim. Cidden bunun neden kaynaklandığını hala bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Hümeyra Akbay ve Sezen Aksu galiba.
    Bonus 1: http://www.youtube.com/watch?v=2UXznE7MoSo
    Bonus 2: http://www.youtube.com/watch?v=6Y3V2r_Ax5I

0|0
    0|0
    • Doğru dedin. Hümeyra'ya da üzülürüm gerçekten. Avrupa yakası'nda da çok sevmiştim.

• Eros Ramazotti

0|0
    0|1
  • Sagopa Kajmer ve Burak Özçivit

0|0
    0|0
  • tabi ki oğuzhan uğur

0|0
    0|0
  • Hiç biri umrumda olmaz niye olsun ki

0|0
    0|0
  • Şebnem Ferah
    Cem Adrian

0|0
    0|0
  • kıvancımın ölümü derbeder eder beni

0|0
    0|0
  • teoman bir nebze şarkılarını severim

0|0
    0|0
  • Hiçbirinin ölümü beni yıkmaz

0|0
    0|0
  • Hickimse :)))

0|0
    0|0
  • Özcan Deniz..

0|0
    1|0
  • le min ho

0|0
    0|0
  • pelin karahan

0|0
    0|0
  • micheal jackson ölmüş ötesi var mı

0|0
    0|0
  • katty perry, eminem, lady gaganın öleceğini sanmıyomda o, micheal jackson zaten gitti kim kaldıki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yılmaz Güney, Ahmet Kaya, Müslüm Gürses ve Barış Akarsunun ölümü beni yıkıp geçmişti zaten artık hiç birinin ölümü beni yıkamaz. Yıldız Tilbe hariç..

0|0
    0|0
    • Yıldız Tilbe'yi ben de çok severim ya. Çok yaşam dolu biri yaşadıklarına rağmen.

• Öyledir Yıldız candır, heyecandır, kısaca yıldızdır o. Şarkılarına, kendisine her şeyiyle hayranıyım onun..

• Haldun Dormen

0|0
    0|0
  • hiç bir ünlünün

0|0
    0|0
  • paco de lucia'ydı yıkıldım paco pena ölmesin acayip üzülürüm kısacası kardeş pacolar yaşasın :)

0|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ ilham aldığım kişi o resmen

0|0
    0|0
  • Manowar-Eric Adams

0|0
    0|0
Yükleniyor...