Biriktirdiğiniz ve koleksiyonunu yaptığınız eşyalar var mı?

Biriktirdiğiniz ve koleksiyonunu yaptığınız eşyalar var mı?

- Mesela ben deniz kabuğu, değişik küçük düğme, kitap ayracı, pul, bileklik, sinema bileti ve çok hoş duran değişik şişe kapakları koleksiyonu yapmayı severim ^.^

Güncellemeler:
Kitap ve film koleksiyonumu es geçmişim, kendime çok kızdım şu an o.O

0|1
20|43

En İyi Erkek Görüşü

• fren balatalarımı biriktiriyorum ilk arabam peugeot 206dan sonra 406 dan 207 den vw jettadan alfadan 147den ve şu an kullandığım alfa 159dan toplam 248 tane fren balatam var değişimden sonra biriktirmeye başladım öyle evde duruyor duvara asasımda var cidden bende takıntı haline geldi bu olay..koleksiyon olarak sayılırsa tabi onun dışında birşey yok..anca kitaplarım vardır o da ayn randın..david ricardonun..milton freadmanın kitapları falan..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben her sene yıl içerisinde yaşadığım anılarımı minik kağıtlara yazıp şişe bir kavanozun içine koyarım. 5 senedir yapıyorum bu sene 2014 kavanozum var. Yılın sonunda içinde sakladığım bütün kağıtları okuyorum böylece anılarım canlanıyor bilmiyorum güzel bir duygu :)

0|1
    0|0
  • Oje ve yüzük.

0|0
    0|0
  • prezervatif var çeşit çeşit.

1|1
    0|1
  • Sinema bileti mi :) çok enteresan geldi bak bu keşke bende biriktireyim milyon tane filme gittim :D

Oje sanırım benim sayılır mı :)

0|0
    0|0
  • romanlarım hepsi yeni alınmış gibi başkasına verince içim acıyo valla hele bide kapağını kıvırmışlarsa varya :((((

0|0
    0|0
    • Bendensin valla kıyamam asla veremiyorum bencil diyorlar ama hani kedilerin yavrusuna dokununca bir daha sevmez ya aynı bende öyleyim romanıma biri dokunsun okusun ellesin içim acıyo :(

• Ağlaya ağlaya düzeltirsin sonra :(

• Çakmak, film, kitap, değişik çakıl taşları, otobüs ve uçak biletleri, değişik şişeler, 3D gözlükler, oje (ler), sinema biletleri =))

0|0
    0|0
  • Kitap, Kurşun ve Çakmak koleksiyonum var.

0|0
    0|0
  • Sip sevdi sakizindan cikan kagitlari biriktiriyorum :)

0|0
    0|0
  • Kitap koleksiyonum var dsad ve eski rock gruplarının albümlerini biriktiriyorum bulması zor oluyo ama uğraşmaya değer :)

0|0
    0|0
  • Kitap ayracı bir tek :))))

0|0
    0|0
  • pul koleksiyonum var benim :D:P

0|0
    0|0
  • Deniz kabukları ama 3tane

0|0
    0|0
  • Çorap- Ayraç-Kalem

0|0
    0|0
  • Kitap ve küpe koyacak yer bulamıyorum artıkın :)

0|0
    0|0
  • pul koleksiyonumu göstereyim mi benim evde diyorum ben:) hihihhihihi!!!

0|0
    0|0
  • sinema konser maç vs. biletlerimi saklıyorum ben de :D

0|0
    0|0
  • oje
    cvpçkuznydçkks

0|0
    0|0
  • Takılarım <3

0|0
    0|0