Açlık Oyunları filmini izleyen var mı izleyen varsa beğenenler kimler?

Açlık Oyunları filmini izleyen var mı izleyen varsa beğenenler kimler arkadaşlar ben izledim gerçekten mükemmel bir film

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Kitabını okuduğum için filmden nefret ettim. Çok basit çok yavan anlatılmış her şey. His alakasız kitaba uymayan sahneler vardı. Anladım ki sevdiğin bir kitabın asla filmini izlemeyeceksin ya da büyük bir yönetmenin çevirmesini bekleyeceksin. Peter Jackson gibi

0|0
    0|0
    • tam bir eleştrimen gibi yazmıssın fikrine saygı duyuyorum ben fılmını beğendım

• tamam dikkatlıce okuyacağım söz karsılastırmdan

Kızlar Ne Diyor 8

• Kitaplarını okudum çok güzeldi ama filmler hayal kırıklığıydı bence.katnissin asıl düşünceleri filmde gosterilmiyorduo yüzden bazı şeyleri farklı yapmışlardı.

1|0
    0|0
    • ama birebir aynısını olamaz kı rağmen ben kıtabı okumadım ama film olarka beğendım ama kıtabınıda okucam asıl düşünceleri derken mesela neyi yansıtmamıslardı merak ettım

• kesınlıkle okuyacağım özellikle 3 okumam lazım kasıma kadar film kasımda vizyona giricek çünkü

• Bisey soyluyummu ben 3. Kitapta çok sıkılmistm sırf meraktan okumuştum.1ve2iyi ama

• Kitaplarını okumadım ilk filmi izledikten sonra kitapları oldugunu ogrendim =) Ama çok güzel bir film

0|0
    0|0
    • kitaplarıda oku çok güzel her ikiside bende okumadım kıtapları ama okumam gerek aşağıdakı arkadas yazdıgına göre fılmle arasında farklı olan bzı yerler varmıs :)

• 3 yü izle kasımda sinemalarda

• Evet onu izledikten sonra alcam kitapları =) Öyle okucam en güzeli =) Bir de benim takıntılığım var sevdiğim bir film oldu mu sürekli aklıma geldikçe açıp izliyorum. İlk 2 filmi sinema da izledim dayanamadım bir de nete düşünce netten izledim hala da izliyorum butun bölümleri ezberledim =)

• İzledim.Konu güzel ama film yetersiz gibiydi. Sığdırma çabasından sanırım.Kitabını merak ediyorum. Halen merak etmekteyim.

0|0
    0|0
    • bence okumalısın filmede öldürme sahneleri çok yüzeysel kalmıs oda alt yas sınırı izlesin diye bence ama daha net olabılırdı ama ona rağmen güzel bir film

• Evet katılıyorum yüzeysel ve ona rağmen güzel. Filmi izlemeden kitabı görsem daha çok merak duyardım sanırım.

• kitabınıda okuyabılırsın son yıllard yapılan en uzun ama en sürükleyici filmlerin basında geliyor normalde normal bir film süresinden çok fazla uzun bır fılm ama buna rağmen sıkmıyor

• Kitablarıni okudum filmi cknca kosarak gidmisdim zaten en sevdigim kitabdr <3 :))))

0|0
    0|0
  • kitabını okumak ıstıyoorum daha çok amaa ıkı fılmınıde ızledım :)

0|0
    0|0
    • kitabınıda oku üçüncüyüde kasımda izlersin :) bence bastan sona sürekleyici film çok uzun olmasına rağmen sıkılmadan emrakla izliyıorsun ve karekterler çok ilginç yarattıkları dünyada

• tsk ettım bakacagım :)

• bişey değil :)

• İzledim bu filmde oynamak güzel olurdu
    itaat et, ya da öl

0|0
    0|0
    • mükemmel bir filmdi bencede bende oynamak isterdım :) oynayan bayan oyuncu gerçekten büyüleyici gözler anlamında özellikle bide filmle dalga geçen felekten açlık oyunları var onuda izleyebilirsiniz

• Ciddenmi tamam izlerim

• evet ben izledim dalga geçmişler filmle :) felekten bir gün mü gece mı diye film serisi vardı onun oyuncularına ait film

• 2. Filmi çok güzeldi. Beklemedeyim 3. yü

0|0
    0|0
    • birinciyi izlemedin mi 3 kasım 2014 te tr de vizyonda 2 bölüm halinde olucak :)

• bide felekten açlık oyunları var onuda izleyebilirsiniz oda filmle dalga gecen komedi versiyonu

• Izledim. Ateşi yakalamak çıktı en son işte

• Evet öyle. Kitabını da okuyabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 ve 2 yi izledim oldukça etkileyici
    3 ü bekliyorum kasımda mı çıkıyor?

bide açlıktan ölme oyunları diye bir film yapmışlar tam izlemedim dublajı kötü diye ama filmle dalga geçmişler galiba

0|0
    0|0
    • yok felekten açlık oyunları var dalga geçmek için yapılan onuda izledim eğlenceli felekten bir günün oyuncuları oynamıs 3 kasımda 2014 te vizyonda 2 bölüm halinde yayınlanacak ötekide 2015 kasımda

• Filmine gitmiştim ama beğenmedim. Sağdan, soldan dumanlar geliyor, mekan dönüyor olduğu yerde, dandik bir filmdi bence. Etkileyici bir sonuda olmadı zaten.

0|0
    0|0
  • evet bende beğeniyorum o filmi vahşet sahneler var

0|0
    0|0
  • ikincisini çok saçma bitirdiler ama mükemmel film

0|0
    0|0
    • bence 2 ciyi üçüncüyü çekmek için öyle bitirmişlerdir :) ama 3 te bence herkezin beklediği sonu yaparlar

• 1 i güzeldi. 2. si tırt olmuş bence

0|0
    0|0
    • 1 güzeldi 2 de güzel bence 3 bakalım nasıl olucak 2 bölüm seklinde olucakmıs film

• Bekleyip görelim iyi birşeyler çıkarsa izleriz yani seve seve

• orta derecede.

0|0
    0|0
  • 10 numero 5 yıldız

0|0
    0|0
  • İzledim, beğenmedim.

0|0
    0|0
  • ulen o filmin dvdsini bile aldım ama izlemek nasip olmadı:)

0|0
    0|0
  • 3ü bekliyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...