Yeni şarkı yaptım nasıl olmuş? :D?

Yeni şarkı yaptım nasıl olmuş dinlerseniz sevinirim :D http://www.youtube.com/watch?v=TRfnZVdgwEY

• Süper
    50% (1)17% (1)25% (2)Oy Ver
  • Fena değil
    50% (1)17% (1)25% (2)Oy Ver
  • Geliştirebilir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sen müziği bırak boşuna uğraşıyorsun dostum
    0% (0)66% (4)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• süper bayıldımmmm.. kaç kez dinledim bilmiyorum..

0|1
    0|0
    • Umarım dalga geçmiyorsun O.o

• işin zor olsada inşallah başarırsın.. başaranlar nasıl yapıyor bunu araştır bence... bu arada teşekkür ederim :)

• Ben teşekkür ederim dostum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Beğendim ben. Bravaaa ♫♪♫

0|1
    0|0
  • Bir kere müzik çok güzel ve kesinlikle yeteneğinin olduğu belli. Ancak eksik olan şey aslında eksik demek doğru olmayabilir ama sanki mizikte tam bir tarzın oturmamış olması. Yani dinlerken biraz soft rock, bazen jazz bir hava arada sanki biraz reggae. Ama benim böyle bir yeteneğim olsa kesinlikle üzerine gider bir şekilde göstermeye çalışırdım. Videoda ki fotona bakınca da havalı hoş bir tarzında var yani görüntüde iyi. Bence fırsatını bulman ve kendini göstermen lazım.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim dostum beğenmene çok sevindim ama tarz olarak şöyle söyleyeyim hani bunu yaparken misal şu tarz olacak vs. demedim içimden geldiği gibi yaptım illa komple işte soft rock falan olacak diye bir kural olduğunu düşünmüyorum içimden geldiği gibi :)

Erkekler Ne Diyor 3

• fena değil - geliştirilebilir aslında gerçekten güzel olacak ama neresini değiştirsen bilemedim :)

0|1
    0|0
  • eline sağlık güzel olmuş

0|1
    0|0
  • Şarkı mı müzik mi? :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...