Üflemeli mi yoksa vurmalı çalgılar mı hoşunuza gidiyor?

Hangi enstürmanı solo olarak dinlemeyi seviyorsunuz? Size ne anlam katıyor?

Güncellemeler:
Bu arada ben vurmalı Telli çalgı olan piyano hastasıyımdır.. Çok dinginlik veriyo bana

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Flüt üfleyince diğer tarafından salya akıyor.

0|0
    0|0
    • O beceremediğinden bence ;))

• aynı şeyi bir daha yazarsan spam diye kaldırırlar tikkatet.

• Mokoko ya No problem ama teşekkür ederim çok naziksin :)

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 10

• Ensrümanların hepsi güzeldir.Ama benim en çok, telli çalgılar hoşuma gidiyor.Bağlama, keman, gitar, mandolin, kanun kısacası hepsi, daha çok hoşuma gidiyor.Birazcık bağlama çalıyorum, amatörce.En çok sevdiğim ensrüman bağlamadır.

0|0
    0|0
  • Telli çalgılardan gitar (akustik, klasik, bas), bağlama, cümbüş ve ud çalıyorum.üflemelilerden ney ve mey vurmalılardan davul ve darbuka çalıyorum. Keman ve klarnet öğrenmeyi çok istiyorum.

0|0
    0|0
  • Şahsen elektro gitar başka bir girdinmi saatler nasıl geçiyor anlamiyorsun

0|0
    0|0
  • Üflemeli

0|0
    0|0
  • şahsen bass gitar ve bateri çalıyorum. Ama ney sesi o kadar hoşuma gidiyor ki :P Ney diyeyim

0|0
    0|0
    • Anlıyosun bence müzikten ama diyafram istiyo acayip. Hatta operacılar antrenman yapmak için ney çalarlar

• Bilmezmiyim. Solistim ben ve neyi bana tavsiye ettiler şan dersinde. Başka şan derslerinde var mı bilmiyorum ama nefesi daha düzgün daha akıcı biçimde kullanabilmek için. o sesi duyduktan sonra öğrenmemek olmazdı tabi. Bırakıp sadece ney'e odaklanasım geldi ama o da bırakılmaz :P:P

• Nefesine sağlık zor iş seninkide

• bağlama çalıyorum. yanı sırada perküsyon çalabiliyorum

0|0
    0|0
  • Elektro Gitarlar :D veya şu değişik bateri atakları :D

0|0
    0|0
  • vurmalı çalgılar. vurmalı calgılara bayılırım

0|0
    0|0
  • yalamalılar kanka :D

0|0
    0|0
    • Ohaaa aahhahahahhaaa

• Gizlileri seçmiyorum ama bakarız.. Bişeyler düşünülem senin için.. Şafak Sezer'in aydını gibi bir ayin yapabilirim sana mesela

• hahahah :D şaka yapyorum ya, kafana göre :D

• üflemeli çalgılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...