Aşk filmlerinin ilişkideki önemi?

Aşk filmleri insanları hüzünlendirir, ağlatır ve en içten duygularını ortaya çıkartır.

İzlediğiniz filmdeki doğruları ve yanlışlarıyla yapılan davranışları kendi ilişkiniz üzerinde değerlendirirmisiniz.

Örnekler aldığınız oluyormu yani "aşk filmlerinden".

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• valla ben geçen gün bir aşk filmi izledim ama eski türk yapımıydı bak şimdi konuya

adam bazı yanlış anlamalar yüzünden karısının kendisini aldattığını çocuğun da başkasından olduğunu sanıyor kadını kovuyor intikam içinde çocuğu bir hırsıza veriyor bunu çok kötü yetiştir diyor yıllar sonra gerçek ortaya çıkıyor çocuğunu ve karısını buluyor beni affedin diyor

ay nasıl sinir olduuum manyak herif sen kalk anlamadan dinlemeden karını kov çocuğu hırsızlara ver ee sonra beni affedin de ne affetmesi be boğardım böyle bi şey olsa

yani kısaca sonuçta senaryo... örnek almıyorum :)))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç olmadı öyle bir durum

sadece şu aşk tesadüfleri sever i izlediğimizde daha sıkı bağlanmıştım ama o da aynı gün kalbimde ritim bozukluğu olduğunu öğrenmemdendi etkilendim yani onun dışında hiç olmadı

0|1
    0|0
  • Valla ben izleyip epey bi etkisinde kalırım. Aşkım depreşir, salya sümük ona koşarım.

Ama bazen kötü bi durum varsa izlediğim filmde, sende mi öyle yapıcaksın deyip biraz başının etini yerim. Yeter film o film gerçekmiş gibi konuşma der. Hele aldatma varsa işin içinde konuşurumda konuşurum :)

0|1
    0|0
  • Beraber izlemek keyifli :) Sadece bu

0|1
    0|0
  • Evet etkilemirim o kesin:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olmuyor cunku %99 isin icine aldatma ve bir ton baskasi giriyor ki en nefret ettigim seydir

0|1
    0|0
    • Kıskandığın bişeydemi olmuyo peki ?

• evet izledim :D hatta onun ilk cizgi hali sonra film hali cikmisti hatirlar misin bilmem :D maa bay a farkliydi

• evet çizgi film olarakta baktım ama filmi daha iyi :))

• Görsel yayınların hepsinin, insan duygularını etkilediği kanıtlanmıştır.

... Bknz. Sucuk reklamlarının yasaklanması !

0|0
    0|0
Yükleniyor...