Düğün sevmeyen bir tek ben miyim?

mesela çiftler evleniyor düğün yapıyor ama bana çok saçma geliyor bu olay. sizce de öyle mi?

Güncellemeler:
herkese +1 verdim. arada kaynayanlar söylesin vereyim + larını

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Düğünleri bende sevmiyorum akraba düğünlerini özellikle böyle tuhaf tuhaf şarkılar bir havalar herkesde , hiç görüşmeyen akrabalar bile sanki her gğn görüşüyorlarmış gibi çok samimiyetsiz ortam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öyle kalitesiz mekanlarda basit düğünleri sevmem gitmem de ama lüks mekanlarda olursa Ankara havası yerine klasik, caz müzik olursa severim kendi düğünümüde böyle yapmayı düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • Haklısın gelenek göreneklere binaen de olsa çok amaçsız ya.Allahtan bu formalitelere maruz kalabileceğim bir hayal taşımıyorum.Radikal çözüm.

0|1
    0|0
  • Dugunlerde davul , zurna, halay isleri cok sacma gelir. Sakin, romantik bir kir dugununu tercih ederim ciftler evet diyecek bitecek cok abartiyi sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Saçma gelmiyor!
    Ama sevmiyorum bana hüzünden başka bişey vermiyor.

0|1
    0|0
  • Bende öyle düsünüyorum. Bu sebepten evlendigimde sadece nikah yapmak isterim.Tabi aileler bunu anlayabilirlerse. Hic sanmiyorum ama.

0|1
    0|0
  • Bnd asla sevmem yaa tm ewleniyosun da dugun ne alaka yapmisken kirk gun kirk gece senlik kur dimi :)

0|1
    0|0
  • Bende öyleyim

0|0
    0|0
  • ne o gürltüye tahammül edebiliyorum nede kalkıp oynuyorım çok yakın akraba değilse gitmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Sadece düğün değil, hiçbir prosedürü sevmiyorum. Kına, nişan.. tonla ıvır zıvır.

0|1
    0|0
    • aynen aynı fikirdeyim

• onra kaç ay sırtlarını doğrultamıyorlar birkaç günlük ucuz gürültü ve gösteriş uğruna.

• *sonra

Erkekler Ne Diyor 9

• düğünler olmaza gençler evde kalacak.. düğünün arka plandaki amaçı yeni çiftlere vesile olmak bencede düğünde birbirini görüp beğenip dahasonra evlenenler azımsanacak derecede değil birde düğünde tanışmak veya birilerini sormak kolay coğunluk birbirinii tanıyor
    şunu da ekliyeyim düğünden nefret ediyorum :(

0|1
    0|0
  • farklılık arıyorsundur

0|1
    0|0
    • yani ne bileyim çalan müzikler felan çok bayat geliyor bana bilmiyorum :)

• sen yabancı baslı müziklerle disko tarzı bişey yap :))

• Saçmalığından değilde bende sevmiyorum kalabalık felan gına geliyor. :D

0|1
    0|0
  • Takı için yapılır, akraban yoksa yapmıyacaksın gereksiz

0|1
    0|0
    • takı için yapılır da zaten düğün sezonunda bir salon kirasını karşılarsın aldığın takılarla. Tabi aile ve çevre aşırı geniş ise bilemem :)

• düğünleri sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Hiç hoşlanmıyorum. Ayıp olmasın diye gidiyorum. Otururum oynamam zaten kalk oyna derler oynamam ısrar edince de kıl oluyorum :D

0|1
    0|0
  • Ben de öyleyim..

Kendimi Teoman gibi hissederim hep; sıkıntı basar..

0|1
    0|0
  • Hemde ne saçma dostum

0|1
    0|0
  • hiç sevemedim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...