Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses'in eski şarkılarını dinlemeye devam eden var mı?

Orhan Gencebay, Ferdi T., Müslüm G. eski şarkılarını dinlemeye devam eden var mı?Ben arabesk sevmem ama merak ettim

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• sevilmezmi ya bu tür sanatçılarımızı unutursak bnce türk vatandaşı kimliğimizide unuturuz demktir hala çok severim arada damara bağlarım :D arkadaşlarımın çoğunuda alıştırdım dershanede tenefüs aralarında acarım mutlaka müslüm babadan yada orhan babadan hatta geçen gün karaokeye gittik herkes rap yada popda karaoke yaptılar bn ise bir teselli ver parkasının karaokesini yaptım sonra bi baktım herkes damara bağlanmış erkk arkadaşım ah su yine yaptın yapacağını dedi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• orhan gencebay babadır candır her zaman dinlenir adamın duruşu beyfendiliği işinde sanatındaki ustalığı takdire layık

0|1
    0|0
  • Evet hala bile dinlerim.Bazen odamda kafa dinlerken sabah-akşam farketmez arabalarında bangır bangır çalan sürücüler var.O esnada efkar basıyor.Alıp anında telefonuma indirip dinlemişliklerim var:)

0|1
    0|0
  • orhan gencebayı tek geçerim çok babacan beyefendi bir adam şarkılarından çok kişiliğini seviyorum onun ben

0|0
    0|0
  • engelleyemediğim bi şekilde orhan gencebay severim

müslüm gürses sadece bülent ortaçgilden bi şey söylerse... adam cazz söylese 7/24 dinlerim ama farklı kulvarda naparsın

0|1
    0|0
  • o gencebay dinlerdim bir ara çok..gerçi şimdi de ara sıra aklım gelir dinlerim..onun şarkılarındaki o tınıyı bulmak şimdilerde imkansız...

0|0
    0|1
  • ayıoppp edionn buda sorumu babalarınn modası geçççmezzzzzzz

0|1
    0|0
  • Ben severim babam sagolsun asiladi ama oyle arada aklima eserse severek dinlerim

0|1
    0|0
  • tek gercek o sanacılar ... şimdikileri begenmiyorum ... pek nadir yeni nesilden begendigim var...

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum.

0|0
    0|1
  • bi tek müslüm gürses'in nilüfer şarkısını seviyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link (ferdi tayfur huzurum kalmadı) ve link (orhan gencebay batsın bu dünya) bu parçalarını dinlerim ama arbeski bana sevdiren ferdi tayfurun sudadım çeşmeye parçası ve fadimenin düğünü parçalarıdır.

0|0
    0|0
  • hayatimi hiç bir zamanında ferdi dinlemedim orhan gencebayı cok severim müslümünde bir kaç tane yeni parcasını dinlerim

0|0
    0|0
  • delimisn güülü cansever müslüm cengizz orhan baba zeki müren bülent ersoyy gibi sesi güclü insanlar dınlenmez mii ?

0|0
    0|0
  • Ferdi babaaaaaaaaaaaaaa

Müslüm bu aralar çok bozdu conconlar dinlemeye başladı özünden şaşmaması lazım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle Hakan Taşıyan. çok farklı bir ses.

0|0
    0|0
  • Yok, dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Arada açar dinlerim kendilerinin nadide eserlerini ...

0|0
    0|0
  • Ferdi tayfur evde yoktun süper bir şarkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...