Aranızda skype kullanan var mı?

ben yeni başladım ama tanımadıklarımla nasıl konuşucam bilmiyorum beklesem mesaj gelir mi yoksa ben rasgele birilerini aratıp mesaj mı atmalıyım

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Skype de rastgele insan arayıp onları ekleyebilirsin fakat tanımadıkları insanları kabul etçeklerini sanmıyorum tabi bayan olduğun için erkekler balık gibi yeme gelirler kabul edeceklerdir :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Var;

Kullanıcı adını veya isimlerini bildiğin kişileri arama kısmından "Kişi ara" yapabilirsin. Bulduklarına iki kere tıkla sonra mesajını yaz karşı tarafa iletilir. ya da sesli arama yaparsan yine iletilir. Tabi bunları yapmadan önce karşı tarafa "ekleme talebi" göndermen gerekecek.

0|0
    0|0
  • skype gerçekten mükemmel birşey ama kullanan çok az. aynı birçok arkadaşla görüntülü sohbet bile yapılıyor ama kullanan yok.

0|0
    0|0
  • anlaşılan sohbet etmeye ihtiyacın var bunlarla uğraşmana gerek yok bana numaranı mesaj atman yeterli sorun çözülecektir eminim :)

0|0
    0|0
  • Rastgele ekleyip konuşursan pişman olabilirsin. Bu siteden kullanan arkadaşları ekleyip konuşmaya başlayabilirsin ama kimsenin buradan skype adresini yazmasını bekleme :)) MEsaj at.

0|0
    0|0
  • napacan tanımadıklarınla konuşup

0|0
    0|0
    • eğlenceli olmaz mı, özellikle yabancılarla konuşmak istiyorum

• yahoo chat kur o zaman ordan bulamazsın ya da Wechat kur öyle konuşmak istyorsan

• kullanıyorum ama kimseye verceğimi sanmam

0|0
    1|0
    • ya dikkatli oku soruyu bak bakalım senden isteyen olmuş mu

• ben soru başlığına göre yazdım kbakma

• konuşalım :D

0|0
    0|0
  • Birisiyle sesli, görüntülü ya da klavye üzerinden konuşmak istiyorsan o kişinin ismi ara butonuna yazıp çıkan sonuçtaki kişiyi eklemen gerekiyor. Birilerini eklemediğin sürece kimseyle konuşamazsın.

0|0
    0|0
  • mertcamoglu kullanıcı adımla kullanıyorum ve oyle şans eseri mesaj gelme olayı olmaz

0|0
    0|0
  • skype adresi ekliyorsun eş dostun ya da arama bölümünden aratıyon çıkanları ekleyebilirsin listene

0|0
    0|0
  • kullanıcı adın gerekir isim soy isim yazarakta aratabilirsin eger öyle kayıt yapmışlarsaa

0|0
    0|0
  • arama yap bul ekleme isteği mesajı yolla onlar kabul edince vur sohbetin dibine

0|0
    0|0
  • Mesaj at, kullanıcı adımı söyleyeyim, konuşmaya başlayalım :D

0|0
    0|0
  • Tabiki kullanıyorum

0|0
    0|0
  • herolt yani :D

0|0
    0|0
  • Kullanıcı adını bilmeleri gerekir veya şans eseri denk gelirse yazışırsın ancak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kullanmayan olur mu hç heleki erkekler panpiş hepsi sapıklık için

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum. Tanıdığın insanların kullanıcı adını biliyorsan, aratıp ekleyip konuşabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...