Bilgisayar ve tabletten çizim yapan var mı?

Hangi programları kullanıyorsunuz? Güzel bir şey çıkması için normalde de çiziminizin çok mu iyi olması gerekiyor? bilgisayardan yapmak daha kolay diye duymuştum..

çizimim çok kötü değil ama çok güzel de sayılmaz. ama ben yine de bilgisayardan çizim yapmak istiyorum sizce ne kadar güzel birşeyler çıkarabilirim?

Güncellemeler:
çoğunlukla fan art çizeceğim.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Autocad falan var :D Autocad < solidworks < inventor falan kullanmayı bılıyorum ama tablette kullanmadım daha :D

0|0
    0|0
    • Teşekkürleeer <3 <3

• ama iyi cevap vermedin en baştaki yorum senindi rastgele tıkladım
      kusura bakma:D

• kldaıd bılıyorummm : d:d yo ne kusuru :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz hangi programları kastediyorsunuz? Cad programları mı? Yoksa, grafik programları mı? Keşke bunları söyleseydiniz.Grafik programları bilmiyorum ama Autocad ve Solidworks biliyorum, gerçi 2 yıldır kullanmadığım için, biraz unuttum.Programla çizmek başka bir şey, el çizimi başka.El çiziminin iyi olması gerekmiyor, programla çizmek için.

0|0
    0|0
    • haklısın detaylı söylemeliydim. şöyle söyleyeyim ev ya da logo türü şeyler yapmayacağım çoğunlukla fan art.

• Eğer ki teknik resim çizeceksen, cad programları ve çok sayıda var.Ama en önce autocad öğrenmen gerek, sonra katı model programları.Ayrıca, cad programları ile bir çok gerçek nesneyi çizebilir, onlardan üç görünüş çıkarabilirsin.

• Autocad var. Kullanmayı başarabilirsen çok güzel bir program.

0|0
    0|0
    • lütfen TÜM sorularıma cevap verebilir misin...

• lisansız autocad başa bela oluyor her zaman

• İnternetten lisans keyini bulabilirsiniz.

• Autocad'den cizim yapabiliyorum ben. Fakat reklam, tanitim gibi seyler 3dmax ile cizebilirsin. 3 boyutlu cizim.

0|0
    0|0
  • Autocad, Solidworks, MasterCam falan benim kulandıklarım.

0|0
    0|0
  • google SketchUp öneririm

0|0
    0|0
  • kolay kolay çizemessin

0|0
    0|0
    • tutorial videolarını izleyerek kendimi geliştirmeye çalışıcam

• çok zor çok çalısman lazım

• autocad solidworks solidedge photoshop illustrator kullanıyorum.
    nasıl yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
    • sadece şunu merak ediyorum çizimim öyle aman aman bir şey değil ama bilgisayardaki çizimlerim güzel olur mu? tabii tutorial videolarını izleyerek kendimi geliştireceğim

• hm o zaman illustrator tam sana göre araştır

• tabi daha kolay programlar da vardır mutlaka ben teknik çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• AutoCAD, ArchiCAD, Vicado, Photoshop, Sketchup, bunlari kullandim bazilarini kullaniyorum hala (mimarlik okuyorum).
    Ama nasil bir cizim yapmak istiyorsun? Sanatsal birsey olcaksa el ciziminden baska care yok, cize cize gelistirirsin kendini :) hem daha zevkli :)

0|0
    0|0
    • güncellemede fan art çizmek istediğimi söyledim :) çizimim o kadar iyi değil.. çok uğraşınca güzel şeyler çıkarabiliyorum ama yine de yeterli sayılmaz

• Sketch Guru programını kullanıoyrum tabletten çizioyrum

0|0
    0|0
    • normalde de çizimin iyi midir karakalemin yani?

• ikisi için de ayrı ayrı puanlama istiyorum

• tablet 10 normal çizim 8

• Sketches. Gayet iyi oluyor.

0|0
    0|0
    • normalde de çizimin iyi midir karakalemin yani?

• Evet ama sen sketchesi boşver onun yerine ben wacom inkling kullaniom. Karakalemim dediğim gibi fena değil

Yükleniyor...