Ateistlere ithafen yapılan bu caps nasıl sizce?

Müslümanların ne kadar hoşgörülü olduğunu gözler öüne seriyor http://i.hizliresim.com/MY8bJ7.jpg

Güncellemeler:
Not: burada bana koyan ateistlerin "maymundan geldiğimizi iddia ettiğinin" sanılması asdfkl

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• çokta s.kmdeydi istedikleri kadar yıpratmaya çalışsınlar gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkma gibi kötü huyları vardır :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ateistlerde bircok müslumanın inancını hiçe sayıp dalga geciyo bnc bir elma çürük diye hepsini atmamak lazım

0|1
    0|0
  • sag üstteki neler yasadim panpa der gibi bakmis ):

0|0
    0|0
  • ya inanç konusunda kimse kimseye hoşgörülü falan olmasın herkes dalga geçsin bıkmadınız mı size saçma gelen şeylere hoşgörü göstermekten

bu caps için öfke duymadım ben de teistlerle dalga geçiyorum zaten... olması gereken de bu!!

0|1
    1|0
  • kesinlikle çok incitici ama bunu yapan kişi yüzünden bütün müslümanlara hoşgörüsüz demek yanlış.

0|2
    1|0
  • Bana hicbir etki yapmadi. Bir sey yapiyorlarsa en azindan biraz yaraticilik ve zeka gerektirir dimi? Ayrica maymunlari severim..

0|0
    0|0
  • kim neye inanırsa ya da inanmazsa kendisi bilir herkes herkese saygılı olmalı

0|0
    0|0
  • Ateistler böyle ergence şeylere gülüp geçer zaten.

0|0
    1|1
  • You r an idiotidiotidiotidiotidiotidiotidiotidiot

0|0
    0|0
  • İyiymiş..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ateizme saldıran adamı daha doğrusu bunu yapan adamı müslüman olarak görüyor olman senin cahilliğin.Sen her müslümanım diyene inanıyorsan ve o kişilerin yaptıklarını tüm müslümanlara mal ediyorsan bunca yıllık öğretim hayatın sana zerre birşey katmamış.
    Müslüman kime denir, nasıl davranı, incitici davranış sergiler mi önce bunları öğren sonra iki laf edersin tabi edebilirsen

0|0
    0|0
  • Bir ateist olarak Müslümanların ne düşündüğünü umursamamakla birlikte: Bir maymun türü olmaktan ve şempanzelerle ortak atadan gelmiş olmaktan utanç duymam...

...evrim bir gerçek, yukarıdaki anlattıklarım ile birlikte... ;)

0|2
    1|0
    • o resmi yapanın müslüman olmadığından eminim :)

• biliyorum :)

• senin ne düşündüğün kimin umrun da yaa :D sana cevap bile vermezdim de hadi yine güldürdün :) takıl kendi aleminde fukara sümüğü gibi başkasına bulaşma

• herkesin dini imanı para olmuş birader--herşey lafta

0|0
    0|0
  • bilim dünyasında şimdiye kadar yapılan tüm deneyler allahın varlığını inkar etmek için yapıldı ama her deney sonucu allahın varlığını kanıtladı.biçok bilimadamı elde ettiği sonuçlar doğrultusunda içten içe inansada ezelden beri biat ettikleri kültür yüzünden inkar etmeye devam ediyor görünüyorlar.ama görmesini bilen gözler için yeryüzüne ve gökyüzüne ve ikisi arasınsa sayısız ibretler dağıtılmış.hala akıllanmıcakmısınız...

0|0
    0|0
    • Bilim doğal olanı inceler ve doğruluğunu ispatlar ya da reddeder...

...Tanrı'nın varlığını veya yokluğunu ispat etmek bilimin görevi değildir...

Keza, "Tanrı" olgusu, doğanın bir parçası değildir, öyle midir?

• nasıl banyoda yemek yapmıyorsak uygun bir tartışma ortamı olmadan fikirlerimi harcamayı doğru bulmuyorum.

• Fikirler harcanmaz...

...uygun bir tartışma ortamını gerektirecek detaylık bir soru değil idi...

• Herkes bol keseden atıyor. Ateist dediğin ille evrimci olacak diye bir şey yok. Hatta atesit birinin aynı zamanda materyalist olmasına bile gerek yok. Kelime anlamında olduğu gibi ateizm yalnızca teist anlayışı kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Ateizmin temeli Allah'ın varlığı için kanıt arayandır. Bu iyi bir şey. Ancak günümüzde bu anlamdan çok uzak.

0|0
    0|0
  • Şimdi genellemen çok yanlış.
    "Müslümanlar" bunu hazırlayan kişinin gerçekten ümmete yakışır bir müslüman olduğunu nereden biliyorsun?

Ümmete yakışır bir müslüman böyle saçma şeylerle uğraşmaz.
    Allah cc herkese hidayet verir inşallah

1|0
    0|0
  • sen maymundan geldim dersen bu caps tüm ateist alemine kapak gider

1|0
    0|0
    • Kimse maymundan geldim demiyor cahil kardeş, evrim teorisi öyle değil..

• Bizim gelişememe sebebimiz sanırım herkesin hala düşünce özgürlüğüne ulaşamayıp çatışması bırakın isteyen istediği gibi yaşasın :)

0|0
    0|0
  • ahhahahah noldu lan m k afro sapiensleri :D

0|0
    0|0
  • Ne alaka! Geçen yine caps yapmışlar mq.

0|0
    0|0
Yükleniyor...