Feminizm'in ne olduğunu bilen var mı gerçekten?

ben feministim arkadaşlar ve gerçekten söylediğimde her hıı erkek düşmanı mısın tepkisini veriyor. gerçekten anlamını bilen var mı aranızda?

Güncellemeler:
arkadaşlar bazı kara cahiller bela bile okudu onlar Allah a havale ediyorum FEMİNİZM BİLİNENİN AKSİNE KADIN ERKEK EŞİTLİĞİNİ SAVUNMAKTIR KADINLARI ÜSTÜN GÖRMEK DEĞİLDİR.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• feminizm eşitliktir erkekkde feminist olabilir kadında feminist demek herhangibir cinsiyete düşmanlık değildir yeri geliyor bende feminist bir erkek oluyorum vicdanı olan herkes oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• femen biliyoz biz sadece

0|0
    1|0
  • Feministler çok pislik insanlar, kadın ev işleri yapmaz yaparsa aşağılandığı söylenir, kendi başına hareket eder erkek karışamaz. Erkekle kadın her alanda eşittir, yok kadının ilişkiye girme özgürlüğü vardır. Bayan denemez, okadar pislik istekleri var ki, kadın erkek her alanda eşit ola bilir mi? ciddi ciddi soruyorum iki farklı cinsiyet, iki farklı yaratılış, farklı özellikleri olan şeyler aynı olabilir mi? Çoğunun ahlaksız tonca istekleri var. Feminizme değil feministlere diyorum.

0|0
    0|0
    • yürüyen cehalet sensin heralde

• hahahaahha rasyonalist düşünebiliyorum Allahtan senin bu çocukça laf sokma çabaların nedir hahaha rasyonalist olmanın yanına bile yaklaşamazsın acıdım sana hayat görüşün o kadar dar kii

• Hayat görüşüm hakkında nokta kadar bilgi edinememiş birisi nasıl bu kadar kesin ve rahat konuşabiliyor? Ayrıca rasyonalizm her zaman doğru sonuç vermez, tarihte rasyonalizmi çürütecek o kadar çok şey olmuş ki.

• nasılsın feminik

0|0
    1|0
  • Bir sürü feminizm türü var hangisinden bahsediyorsun?
    Ayrılıkçı feminizm
    Ekofeminizm
    Eşitlikçi feminizm
    Fransız feminizmi
    Radikal feminizm
    Liberal feminizm
    Lezbiyen feminizm
    Marksist feminizm
    Sosyalist feminizm
    Pop feminizm
    İslamcı feminizm
    Ruhsal feminizm
    Kültürel feminizm
    Anarka-feminizm
    Üçüncü Dalga feminizm
    Kadınizm/Kadıncılık
    Kadıncılıktan bahsediyorsan evet kadıncılık kadın merkeziyetçiliği savunur.

0|0
    0|0
  • tamam.güzel.kadın erkek eşitliği felan ben de eşitlikten yanayım ama en basitinden dolmuşa biniyoruz kadaınlara yer veriyoruz.devletin her kademesine girebiliyorsunuz.yani daha bir çok örnek var.ya illa berber mahmuta davrandığımız gibi davranmamızı istiyorsanız orası ayrı.

0|0
    0|0
  • kadın haklarını savunan kişiler diye düşünmüşümdür hep

0|0
    1|0
    • bilmiyorsun yani

• ben bu şekilde biliyorum neymiş gerçek anlamı şimdi bana lezbiyen olan kadınlardan oluşuyor gibi saçma bir şey söylemede

• Kendini üstün gören zavallı kadın topluluğu

0|0
    1|0
  • çocuklar duymasın dizisindeki havuç yüzünden, ablasına feminist dedi dedi millet yanlış öğrendi durum bu :)

0|0
    0|0
  • bir sürü alt dalı olmasına rağmen kadın ile erkeğin eşitliğine dayanıyor herhalde?

1|0
    0|0
  • bilmedikleri halde feministim deyip erkekleri ezmeye çalışırlar

0|0
    1|0
  • çirkin kızlar derneği :))

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valerie Jean Solanas'ın bir askeri daha var burada :D
    Erkekleri Doğrama Cemiyeti diye bir kitabı var okumanı şiddetle tavsiye ederim :D

1|0
    0|0
  • Benlik bir kavram değil..bilmiyorum

0|0
    1|0
    • her kadının bilmesi ve benimsemesi gereken bir kavram öbür türlüsünü aklım almıyor

• Bırak allah aşkına kızın aklını çelme. Bilinçli bir birey olduktan sonra feminizme gerek yok. Değişik bir psikolojileri var bunların. Lily Pad sakın bulaşma derim bu kadın müsfektelerine.

• boş amaçsız insanlarla muhattap olmuyorum zaten

• Feministin ömrü evlenene kadar demişti bir arkadaşım.

Ayrıca feminizminde çeşitleri bulunuyor. Kimisi kadınların daha üstün olduğunuda düşünüyor. Genel olarak eşitliği savunuyorlar ama.

0|0
    1|0
Yükleniyor...