Ney çalmaya başladım. Sesi huzur veriyor.?

Bir gün konya ya gittik arkadaşlarla mevlana gösterisi vardı. İzledik. Ney sesi beni çok etkiledi. O günden sonra Merak sardım acaba bende çalabilirmiyim diye. ! senenin sonunda artık çalmaya başladım. Çaldıklarım da anlaşılır bir şekilde. Arkadaşlar toplantılarında falan çaldırıyorlar bana NEY'i. Size göre ney iyi bir seçimmi ve sevgilinizin hangi enstrumanı çalmasını isterdiniz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bi' ara ben de merak salmıştım, kursuna gitmiştim yıllar önce. Sadece notaları çıkartana kadar sabretmiştim.:)
    İyi bi' seçim. :)

0|0
    0|0
    • ney evet sabır işi. nefis terbiyesi gibi bişey.

• Kesinlikle.

• işte iki ses yani ney sesi ve bayanların sesi insana ikisi de huzur veriyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• ney gerçekten çok hoş ama keman fovarim.

0|0
    0|0
    • keman ve ney bir araya gelince leylasına kavuşmuş mecnun oluyorlarmış. öyle diyor üstadlar bu ikili ile ilgili olarak

• bence çok iyi bir seçim arkadaşım çalıyor mükemmel :)

0|0
    0|0
    • ben de şu an işin aslına bakarsanız terapi yapıyorum ney ile kendime

Erkekler Ne Diyor 2

• şöyle söyleyeyim. Bass gitar, bateri, elektro gitar falan çalarım. Ney sesinin grubumda görmek için elimden geleni yaptım. Bir ney sesi derim birde ney sesi:P O kadar rahatlatıyor ki. Hard rock yaparken bile insanın o ney sesini duyası geliyor. Farklılık yapmak istemiştik tam oturmadı ama zamanla inşallah :P

0|0
    0|0
    • çok farklı bir aranje olur. müzikte farklılık yaratırsınız

• tabi öylede. Solist olarak ordaki ney sesine ayak uyduramıyorum. Nasıl desem kafam direk hafif solo yapayım diyorum. Ama bağırmadanda olmuyor. Three days grace'nin ney sesli hali bizim grup :P

• cok severim ney'i ve sesini

0|0
    0|0
Yükleniyor...