Film çekmek istiyoruz fakat oyuncu bulmak gerçekten büyük sıkıntı?

önümüzdeki sonbaharda sinema televizyon öğrencileri olarak bir film çekeceğiz. oyunculuğu iyi olan yahut oynamak isteyen arkadaşlar var mı aramızda. tiyatrolardan falan bulmaya uğraşıyoruz fakat bulmak zor. film psikoloji ve biraz da gerilim. festival filmi olacak.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir tavsiyede bulunmak isterim kesinlikle rol yeteneği olan birilerini ara.Birde adama işi nasıl yapacağını öğretmeye çalışarak zaman kaybetme.B yüzden çevrende aramaya deva et.Gözlem yaparak tabi.

0|0
    0|0
    • benim çevrem hep memlekette. orada gerçekten çok iyi oynacak 7den 70e insanlar var. fakat bu şehirde ancak tanıştığım kendi yaşıtlarım.

• profesyonel body boulding ile ilgilenen bir kaç arkadaşım var ama onlar şu ana kadar hiç aklıma gelmemişti. bir abim var ona bir çıtlatayım.

• İyi olur şimdiden başarılar umarım başarılı olur :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Biletimi alın otelimi ayarlayın geliyorum

0|0
    0|0
    • bunu bana polonyalı prof modeller demiyor yahu :(
      bileti sen hallet otel olarak da bizim kızlarda bir sürü ev var :D

• Mesaj yazdım

• evet gördüm ekledim seni :)

• figuran lazımsa geliyim ben :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bız ne guneyız burada ya? :D SODES Kapsamında tiyatro eğitimi aldım hep.
    İşin içinde kaç kağıt var? :) seneryoyu merak ettim okuma şansım var mı?

0|0
    0|0
    • işin içinde kağıt yok :D oskarı alırken teşekkür ederiz belki :P senaryo yarım şu an bitince isteyenlere yollayacağım.

• haziran ortasinda gelecem istanbula ama alip almayacaginiz belli degil :)

• eylülde başlayacağız. yahu oyunculuğu kıvırırım diyen herkese kapımız açık.

• Filmi okumak gerekli önce.

0|0
    0|0
    • senaryoyu demek istedin galiba. şu an yarısı bitti zaten.

• Çekmediğiniz filmi okuyabilmek zaten sanat olan. Yoksa film "izlenir" zaten dediğin aşamada. Screenplay diye görmüşsündür daha önce. İşte bu adamlar "filmleri okurlar". Düz metni okumakla resmederek okuyabilmek ayrı şeyler. Eğer başarılı bir projeyse -ki iyi niyetli bir çalışma olduğunu görebiliyorum- elbette çalışılabilir. Başarılar.

• size de başarılar.

• ben iyi bir oyuncuyum :D

0|0
    0|0
  • ben oynamak isterim gece ğündüz rolümü çalışırım lütfen beni alın

0|0
    0|0
Yükleniyor...