Soykırım ve insanlığa karşı suçlar arasındaki farklılıklar nelerdir? Rica etsem bunu 2 paragrafta yorumlayabilir misiniz?

hem tanım olarak hem de farklılıklarını yazıp yorumlamanızı rica ediyorum. yardım ederseniz çok sevinirim :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğin lise ödevi bu.

0|1
    0|0
    • Soran'a ayrıca soruyorum; neden bu cevap en iyi cevap seçildi? Sorduğunuz soruya dair ortada bir cevap yokken, aksine sorunuz hiçe sayılarak "saçma" bir cevap verilmiş, ve siz, büyük ihtimalle arkadaşınız olduğu için en iyi cevabı bu olarak belirlemişsiniz. Şahsım adına soyluyorum; bundan sonraki hiç bir sorunuza saygı göstermeyeceğim ve sabote etmeye yönelik cevaplar vereceğim.

Bu eleştirimi okuyan arkadaşlara da ayrıca çağrımdır.

• burada tespit yapmak için değil, sorulan sorulara cevap vermeniz için bulunur insanlar. Ayrıca beni küçük beyinli olarak atfedecek kabiliyet göremiyorum sizde. Lümpensin ve bunu kabullenemiyorsun.

• Benim ne yapacağım beni ilgilendirir sana sormam bunu bil. Google'a nası laf sokarım yazıp karşıma lümpen yazarak gelen yaftacılarla işim olmaz. Senin küçük beyninin tespitini yapmak zaten zordu bide onu bir yerlerde unutup gelip buraya yazınca iyice bir zorlandım. Bu arkadaşın benm kaç sorumu en iyi yanıt seçtiğini site yönetiminden öğren ve idrak edebilirsen!! ki sanmam buraya tekrar yaz.

Erkekler Ne Diyor 10

• Soykırım bir ırkı tamamen ortadan kaldırmaya yönelik bir şiddet ve eylem. insanlığa karşı suçta ise , ırk aranmaz tüm insanlar hedef olur... detay için , hayatın sırrı dna kitabını öneririm..

0|0
    1|0
  • Soykırım insanlığa karşı işlenen suçlardan biridir.

İnsanlığa karşı suçlar, kasten öldürme, kasten yaralama, işkence, eziyet veya köleleştirme, kişi hürriyetinden yoksun kılma, bilimsel deneylere tâbi kılma, cinsel saldırıda bulunma, çocukların cinsel istismarı, zorla hamile bırakma, zorla fuhşa sevketme fiillerinin; siyasal, felsefî, ırkî veya dinî saiklerle toplumun bir kesimine karşı bir plân doğrultusunda sistemli olarak işlenmesidir

Yani soykırımda insanlığa karşı işlenen bir suç. İnsanlığa karşı işlenen suç içinde soykırımı da barındırıyor.

0|0
    0|0
  • soykırım silahsız sivil halkın katledilnesidir
    dipnot; dedikleri gib ermeni katliyamı olmamıştır

0|0
    0|0
  • Soykırım'da Bir İnsanlığa ''Karşı Suçlar'' Arasında Yer Alır, Yapanların Hepsine Lanet Olsun..!

0|0
    0|0
  • Kız ödevini yaptırıyo ne güzel ya.. Arkadaşlar benim de bitirme tezim var bir el atın

0|0
    0|0
  • Soykırım belli bir dine, siyasi görüşe, düşünceye, ırka yönelik bireyleri yok etmye yönelik her türlü faaliyet.İnsanlık suçu ise işkence, ağır şartlar altında çalışıtımarka gibi şeyler.

0|0
    0|0
  • Ödevini bize yaptıracaksın dimi uyanık :)

0|0
    0|0
  • Ödev sitesi olmuş iyice burası

0|0
    0|0
    • Kültür ve sanatla ilgilenmediğin belli ;) diğer kategorilere yönelebilirsin arkadaşım

• Fikriniz yoksa, ya da paylaşmak isteniyorsanız, zikriniz de olmasın. Önerme olmadan salt eleştiri cahilliktir. Sevgiyle.

• Sevgiyle canlarım sevgiyle...

• insanlara ölüüüm

geberin ulan.

0|0
    0|0
  • Soykırımın literatürdeki anlamı, siyasi nedenlere dayanarak birden çok kişiyi sistematik olarak katletmektir. İnsanlığa karşı suçlar ise kendi içinde farklılıkları olan, bireyin doğumuyla birlikte mevcut hak ve özgürlüklerinin elinden alınarak, eşit olmayan ortamda, mekanda ve şartlarda, aşağılanarak, ötekileştirerek, ve işkence gibi yollara başvurarak yapılan baskı biçimidir. Ağırlıklı olarak sindirmeye dayalıdır.

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• soykirim zaten insanliga karsi islenmis bir suctur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...