Çocukluğunuzun çizgi filmleri neler?

Soruda da oldugu gibi çocukken hangi çizgi filmleri izlerdiniz en çok etkilendiğiniz sahnelerini hatırlıyomusunuz? Ben hepsini izlerdim Pokemon, Digimon, Beyblade, Tsubasa, Hulk, Jackie Chan, Dragon Ball bunun gibi bir sürü :)

Şimdide Jackie Chan i izliyorum ilk sezonu bitirdim :))

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Günümüz televizyon yapımlarına bin basacak türden sağlık eğitimi veren, Vücudumuzu Tanıyalım.
    2-Dağları, yemyeşil bayırları ve dostluğu anlatan Heidi.
    3-Börtü böceği öğreten Arı Maya.
    4-Teknolojileri ile göz dolduran, Jetgiller.
    5-Sevgilisi Anthony attan düşüp tahtalı köyü boyladığında ağlayan, Şeker Kız Candy.
    6-Mini mini etekleri, kocaman gözleri ve korkunç düşmanlarla olan kapışmaları ile Sailor Moon.
    7-Bacak kadar boyu ve türlü türlü zekası ile bir aşmış kişilik Wikie.
    8-Yokluğun içinde varlık yaratan, Taş Devri.
    9-Koştukça Dünya'nın yuvarlak olduğunu gösteren Kaptan Tsubasa.
    10-Kılıcını havaya kaldırıp haykırdıktan sonra pek bir karizma olan, He- Man.
    11-En az abisi kadar karizma ve sarışın afet olan She - Ra.
    12-7 topu kap getir, hediyeyi götür mantığı ile maceralar sunan, kame-hame-ha dalgası ile ortalığı kasıp kavuran Dragon Ball.
    13-Çıktığı vakitlerde çocukların kendini üstün yaratık sanıp damdan bacadan atlamasına yol açan, Pokemon.
    14-Pokemonun yandan yemişi ve pek bir teknolojik olan, Digimon.
    Diğerleri arkası yarın kuşağında...

0|1
    0|0
    • Mükemmel ya :) :) Hepsinide izledim Vücudumuzu tanıyalıma hayrandım da gerçi hepsi ayrı bir güzeldi.

Kızlar Ne Diyor 12

• Clementine... Bu kadar travmatik bir çizgi film olabilir miydi bilmiyorum ki Candy de az değildi...
    Georgia da pembe dizi gibiydi...
    Çiçek Kız'daki Morris'in azmidir bütün olay...
    Voltran'ın kılıcıdır adalet...
    Titrek'ten Atılgan olan kaplandı cesaret...
    Heidi ile Almanca'yı anlamaya, jenerik şarkısını sallmaya çalışmaktı çocukluk...
    Susam Sokağı bir çizgi film değildi ama birden on ikiye kadar saydıran şarkıları hala aklımda...
    Juddie ve Uzun Bacak vardı hayal meyal hatırlıyorum...
    Daha yakın dönemde Aladdin'i izlerdim... Mavi cin çok iyiydi...

0|1
    0|0
  • Candy yok mu candy ne cadı kızdı.

0|1
    0|0
  • ну погади
    Tom and Jerry
    Şu an bile izliyorum çizgi dizilerini
    Winx Club.
    DreamWorks Dragons
    izliyorum :)

0|1
    0|0
    • Utanarak söylüyorum Winx i bende izliyodum.. Ah stella ah :D :P

• O yaşta bile aklımız fikrimiz neye çalışıyomuş baksana :D Bende yeğenim var 18 yaşında çizgi film izler diyorum git spor kanalı izle ne yapıyosunda bilmiyoki bilgisayarda arşivim var :D

• Ninja kaplumbağalar
    Casper
    Tom ve jerry scooby ide seviyorum :) sirinleri unutmamak lazım hala denk gelirsem izlerim :)

0|1
    0|0
    • Ninja bak onuda hatırlattın iyi oldu :D Şirinler çok iyi ya lay lay lalalay lay hep ormana gitmek isterdim görücem diye onları :D

• Gargameli görürdün o zaman :D :D

• Hahaha yakalanmadigim için gormezdim gargameli :D

• tsubasa severdim ben hala bazen yalniz basima hizli hizli yururken muzigini bile yalan yanlis soyluyorum :))

0|1
    0|0
    • Yalnız olmadıgıma çok sevindim şu anda :D bir kaç defa yakalandım söylerken ama dikkat et çok utanıyosun :D

• Açıp izlicem yarın vallahi Jackie Chanle o sıra sıra iyi gider :D

• izle izle:D

• pokemon casper

0|1
    0|0
  • Pokemon, müfettiş gadget, süngerbob vs vs

0|1
    0|0
  • Tsuuu

0|1
    0|0
  • pikaçuuuuu :) çizgi film değil ama bide çılgın bediş vardı :)

0|1
    0|0
  • Casper
    Tom & Jerry
    Power Rangers

0|1
    0|0
  • bir tane köpek vardı adı Değerli =)

0|0
    0|0
  • Arielle, Heidi, Teletubbies, Pokemon...bunlar aklima geldi simdi :) en cok Arielle ve Heidi izlemeyi seviyordum, hatta Heidi gibi gülmeye calisiyormusum kücükken haha

0|1
    0|0
    • Deniz kızı :D :D Teletubbies çok iyiydi ya ama şimdi bakıyorum çok subliminal mesajı varmış çocuk aklı hiç anlamıyoduk :D

• hahahahaha cok güldüm unutmustum ben böyle sarj olduklarini :D :D

• Yazıyıda gördünmü ingilizcen varsa zaten anlarsın ben söylemim :D O zamandan alttan alttan veriyomuşlar mesajı sonra Türk erkekleri neden abaza, Teletubbie yüzünden neden olucak :D Daha bir sürü böyle var çizgi filmlerde görünce şok olmuştum pokemonda falanda var :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Sen benim çağa yetişememişsin arkadaşım. Ben Susam Sokağı, Adam Olacak Çocuk (Barış Manço'nun programıdır.), Ganbare Genki, Voltran, Transformers, Thundercatsaurus, Cobra ve Gool!(Tsubasa o zamanlar misketleriyle oynuyordu ve yeşil sahalarda Benjamin, Ceasar ve Eric vardı ama bomba bir çizgi mangaydı.) izleyerek büyüdüm.

2|1
    0|0
    • Eski nesilmişsin biraz ya :) :) Transformers ama kaçırmazdımda diğerlerini hiç duymadım. Şimdiki nesi Pepe Caillou izliyo öyle çizgi filmmi olur :/

• Sana gönderdiğim linkte sadece 8 bölümü var. Tamamı 35 bölümdür Ganbare Genki'nin. Ben bulamadım tamamını. Umarım sen bulursun. Hadi sana keyifli seyirler kardeşim.

• Teşekkürler ben bulurum onu bir yerden :)

• Bugs Bunny, Tom ve Jerry gibi çizgi filmleri çok severdim. Pokemon, beyblade gibi uzak doğu orijinli çizgi filmleri de izledim ama çok sevmezdim. Biraz büyüyünce yukarıdakilerle beraber Red Kit, Ninja Kaplumbağalar gibi çizgi filmler izlemeye başladım. 20 yaşındayım, bu saydıklarımı şu an görsem yine izlerim. :)

0|1
    0|0
  • Pokemon
    Tsubasa
    Jackie Chan
    Cedric
    Casper
    Tom ve Jerry
    Jetgiller
    Scooby doo
    Dufy Duck
    Bugs Bunny

0|1
    0|0
  • Tom ve Jerry'i çok severdim. Tsubasa'ya hastaydım. Hatta Tsubasa destek sitesi açmıştık, anime çevirileri yapıyorduk vs vs. :)

0|1
    0|0
    • Haha :D Bende sabahın 6:30 unda kalkıp tsubasa izlerdim :) bir topa iki kişi vururdu şerefsizler ya koş koş 25 tane saha koşardı bitmezdi saha hala :D

• Çizgi film candır ama tsubasa Anime o ayrı bir candır :D :D

• Anime dünyası, gerçekten ayrı bir dünya. Her yaşa ve her zevke hitap edebiliyor. Her türlü konuları da var. P*rno dahil. :D

• Ayı Yogi < Babylade < Pokemon < Teletubbies < yani 2001-2002 arası falan :D zaten 1995'de de dogduum :D

0|1
    0|0
  • casper
    twety
    tom & jery

0|1
    0|0
  • Pink panter
    Tom jerry
    Casper
    Pokemon v.s v.s

0|1
    0|0
  • redkit tasdevri firet cakmastas barninin gulmesine hastaydim
    bugs bany tom jery tilkiyle kusmuydu leylekmiydi yakalayamazdi bir turlu ayi yogi sirinler vardi maske temel reis danild dak amca pinokyo asteriksle obiriks vikingler garfield scoby doo

0|1
    0|0
  • voltran.

0|2
    0|0
  • senin saydıkların cok yeni ya:) biz transformers-scoobedoo-yeşil dev :) bunlarla büyüdük :) heygidi yıllar

0|1
    0|0
    • Hulk işte yeşil dev :) Transformers ve scooby doo zamanında pokemon digimon vardı hatta transformerstan önceydiler :)

• lafa tuttuk senide :) hadi iyi sabahlar :)

• Estağfurullah :) Sanada iyi sabahlar :)

• Pokemon
    Digimon
    Tom and Jerry
    Ninja kaplumbağlar
    404 nolu sınıf gibi birşey vardı.402 de olabilir :D
    Adını bilmediğim 3-5 şey daha var.

0|1
    0|0
  • pokemon beyblade tsubasa maske action man spiderman batman müfettiş gadget taş devri jetgitler ayı yogi scooby say say bitmiyo :D

0|1
    0|0
  • Ben şu an hayla çizgi film izlerim 10 senedir takip ederim bu tarz işleri hep koştururum aralarında en güzeli Sunger bobdu çocukluğumda Tom ve jerry
    tek atar hepsine üstüne dahası yok :)

0|1
    0|0
    • Tom ve Jerry, Bugs Bunny bunlar efsane zaten :) Bende izlerim vallahi çocukluk falan değil açar izlerim indiririm :)

• POKEMON'un Üstüne Tanımam Esh Misty Brook :D

0|1
    0|0
    • Misty <3 :D :D şaka bir yana mistye aşıktım ben :)

• Aynen ya yeterince aldıydım annem en sonunda hepsini sobada yakmıştı aklımız fikrimiz tasoda diye :D :D

• :D :D Bütün Anneler Mi Aynı Benimde Baya Yakıştı :D

• poekemon dicemde hala izliyorum :D
    haricinde beyblade tom ve jerry bugs bunny vs

0|1
    0|0
  • Gazman

0|1
    0|0
  • pokemon

0|1
    0|1
  • pokemon

0|1
    1|0
    • Kendini charizard sanıp camdan atlayan çocuk vardı :)

• Yok kanka charizarddı uçabildiğini sanmış atlamışta yumuşak zemine düşüp kurtulmuştu :D onun yüzünden yasaklanmıştı pokemon bir ara ne sövmüştüm ulan ilk uçuyonmu diye denicegine bir bak alev çıkıyomu ağzından dimi :)

• asdAS:DadsS:FasdaSF aynen :Dasd

• Jackie chanı nerden izliyosun yollarmısın link

0|0
    0|0
  • Pokemon, şu aralarda denk gelirsem Pepee ye bakıyorum :D

0|0
    0|0
  • Casper :)

0|1
    0|0
    • Çok severimde action yoktu fazla vurmalı kırmalı hastasıydım ben :D

• Yok ya ne acıcam keltoşa hep bir insanlara yardım peşinde falan iyilik yapıyodu :) Çocuktum ben aksiyon istiyodum vurup kırıcak ama yok yapmıyo :)

• İyilik yapıyor daha napsın :)

Yükleniyor...