Kıllandığın olaylar, tavırlar, teoriler, kişiler?

...dan kıllanıyorum hacı dediğin ne varsa kır dök parçala.korkak alıştırma elini yaz aklına geleni...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ön yargıyla yaklaşan, herkesi bir sınıfa sokmaya çalışan insanlar... ha bir de kendilerini çok üstün görüp başkalarıyla dalga geçenler var, hiçbirini sevmem.

0|1
    0|0
    • ama dalga geçebilmek bir sanattır ve dünya görüşüdür.dalga geçip kendiyle dalga geçilmesini sorun etmeyenlere saygım sonsuz ama ona buna saydırıp kendine laf söyletmeyen tiplere karşı haklısın...

Kızlar Ne Diyor 4

• Argo, karamsar insanlar, dedikodu, maymundan geldik diyenler..

0|1
    1|0
  • Fortçulara dayanamıyorum. Böyle kafalarını duvara sürte sürte kıvılcım çıkartıcaksın.
    Derilerini yüzüp, tuz basıcaksın.

1|1
    0|0
  • Geçen patrona kızdım.Ağız burun ne varsa dalayım dedim.Sonra bir ışık böyle

0|0
    0|0
  • kendilerini üstün görüp dalga geçmeye çalışanları asmalıyız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha öncede söyledim. Bu siteye üye olan Supreme1 gibi kendilerinin görgülü, kültürlü, özgürlükçü vb. özelliklere sahip olup başkalarının düşüncelerine ve yaşam tarzlarına burnunu sokan insanlardan tiksiniyorum üzülüyorumda açıkcası. Kendisi mini etek giyer birisi ayıp dediğinde sanane benim hayatıma karışamazsın benim özgürlüğüm falan der. Kapalı birisini görünce öcü gibi der. Cahil yobaz der. derde der yani. Kıl olurum ayar olurum.

1|2
    0|0
  • yürürken karşıma bisikletli bir veledin çıkmasına fena kıl olurum ibneler de hep bana kırarlar sırf bu yüzden bisiklete tekme atmışlığm var çocuğa da girişmiştim

0|1
    0|0
  • 5816 .

0|1
    2|0
  • Kendine bakmadan başkasını yagırgıyanlardan

0|0
    0|0
  • g*t verenlere kıl oluyorum.erkek erkeğe sarılmaya, yanaktan öpüşmeye kıl oluyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...