Aranızda Blog Yazan ya da Takip Eden Var mı?

Aranızda blog'u olan veya takip ettiği bloglar olan varsa link atabilir mi?
Blog yazmaya başladım, o yüzden incelemek isterim :)

Güncellemeler:
Birde seo-analiz ne oluyor?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• SEO : Arama motoru optimizasyonu yani internet sayfalarının öncelikle google'a uygun şekilde düzenlenmesidir. Google bir sayfayı değerlendirirken kendi kurallarına göre indeksler. Bu kuralları websitesi sahibi bilirse sıralamada o kadar öne geçer.

Gerçek blog yazarlarının SEO'ya ihtiyacı yok bence. Sadece kendi düşüncelerini yazarlar ve takipçileri yeni yazı bekler. Ama temalı bir blog yazacaksan öğrenmen şart. Yemek blogu, gezi, moda vs

Yeni başlayanlar için bu blog öğretici olabilir. http://bloghocam.blogspot.com/

0|0
    0|0
    • ben kişisel yazmak istiyorum aslında düşünceler vs. Hatta "izleyiciler" butonu eklesem mi kararsız kaldım. Tıklanma sayısı mı önemli o mu? isteyen izlemeden de takip edemezmi yani :) teşekkür ederim bu arada

• seo ya neden ihtiyac olsunki zaten google altyapısına yazıyoruz default olsun sayfa google bize böyle veriyor bizden ne istiyor

• Veli en basit örnekle sayfa Title'ı ve linkini aranmak istediğin kelimelerden oluşturmak SEO 'nun en temel şeyleridir..

Erkekler Ne Diyor 5

• bir blog vardı adam bana sitesini satmaya kalkasıya kadar takip ediyordum, kendi yazdığımı gönderemem :d

0|0
    0|0
  • hey gidi gençlik !

- efkarlandın ash
    - sorma ash gençliğim aklıma geldi
    - gidelim o zaman saçmalamaya başlarsın şimdi :/
    - hadi..

0|0
    0|0
  • kendi halimde paylaşıyorum ama onları okuyanlardan çok onları yazmak keyiflerin en güzeli benim için.
    www. 2r1i. blogspot. com

0|0
    0|0
  • Var, ama sana gösteremem. İstihbaratsal bilgiler söz konusu...

0|0
    0|0
  • bir ara yazardım ama hiç takip etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet var :) işine yarayacağını sanmıyorum :) ama soru detayların olursa yardım ederim.

0|0
    0|0
  • Blog yazıyorum ama ilgini çeker mi bilmiyorum.
    Sen ne üzerine yazıyorsun?

0|0
    0|0
  • Micheal Sikkofield gerçi son dönemlerde kafayı bozdu. Kitap mitap çıkartayım derken iyice saçmaladı. Ama ilk yazıları hep hoşuma gitmiştir.

0|0
    0|0
  • tumblr blogum var, yaptigim resimleri maketleri koyuyorum :)
    tumblr da ilgi alanima giren bloglari takip ediyorum ilginc seyler olabiliyor arada bakiyorum.

0|0
    0|0
  • Tumblr'ım var.

0|0
    0|0
  • Sebi bebi yi ve londradabirturkkizi ni takip ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...