Ülkemizde İzlemeye, görülmeye deger yerler sizce nereler?

Fotolarına baktım..
Nevsehir.de gün batımını balonla izlemek isteyen var mı?
O kadar güzel cekimler varki hayal listeme bunu da ekledim:))

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• daha 16 mayısta gittim kesinlikle gidilmesi gereken bir yer çok güzel.özellikle derin kuyuya hayran kaldım.peri pacalarını herkes bildiği için o yüzden mi dir nedir bilemiyorum benim en sevdiğim yer derin kuyu sonra uç hisar ıhlara vadisi açık hava müzesi falan süper

balona gelince de 300 tl gibi bir fiyat verince binemedim.bir balon 50 kişi alabiliyormuş düşünün artık adamlar resmen 45-60 dak uçuştan 8-10 bin kazanıyor.

1|0
    0|0
    • vayy olsun be deger vericem:))

• rica ederim şimdiden iyi yolculuklar :)

Erkekler Ne Diyor 18

• yurdumun her yerı ayrı bir güzel ama ben genelde türklerın az oldugu bölgelerı tercıh edıyorum tatılde hanzo kroyla gözüme yazık edemem genelde fethıye yı tercıh edıyorum

1|0
    0|0
  • mahşer kayası-gümüşhane
    türkiye'nin en gür ormanları yozgat- yerin adını unuttum.

nevşehir de memleket sayılır. balonlardan biri yakın zamanda düştü. dikkat derim

0|0
    0|0
  • kelebekler vadisi, ürgüpteydi sanırım bu.bir de antalya kemer tarafında olimpos var yanardağı, süper.

1|0
    0|0
  • Şehir bazında alırsak bursa cunku gercekten gelındığı zaman gezılıp gorulecek bırsuru yerı var yanı bıryer ıcın gıtmeye degmez ama bursa uludağıyla tarıhı kapalıcarsısıyla tarıhı hamamlarıyla , ulu camiisiyle denızıyle gölüyle mukemmel bır sehır gelırsenız bende yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Liste çok kabarık mı barim? ;))

0|0
    0|0
  • Fotoshop denilen olay güzellik algımızı ve beklentimizi o kadar yükseltti ki, belki de pek hoşuna gitmeyebilir.

0|0
    0|0
    • alakası yok.. balon.da olmak gün batımını izlemenin de ayrı bir keyif ve mutllk oldugunu düşünüorum:))

• benim ki de bir çeşit fikir alıs verişi ayrıca kimseyi de yargılamıorum senin gibi saygı duy

• Of ne g.t oldum ne g.t oldum

• ya balon patlarsa :p ucma biliyor musun :D

0|0
    0|0
  • Kendi memleketim diye demiyorum ancak elbette ki İZMİR.

0|0
    0|0
  • Edirne yi gör öyle karar ver Edirne cennet valla ben öyle güzel bir yer görmedim her akşam üstü otur selimiyenin önünde ciğer ye mükemmel keyif

0|0
    0|0
  • hatay

0|0
    0|0
  • tabıkıde mersınn cennet cehennem...gelırsen seve seve rehberlık ederımm arkadasımm:))

0|0
    0|0
  • Bingöl solhanda yüzen adalar var. Şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kaş kalkan ve mavi mağara...

0|0
    0|0
  • van vangölü ve akdamar adası...

0|0
    0|0
  • say say bitmez ki, site bile kaldırmayabilir

0|0
    0|0
  • instagram.com/turkiyekareleri ne gir türkiyenin heryerinden fotoğraflar var :)

0|0
    0|0
  • Aygır Gölü

0|0
    0|0
  • gel yazın senle birlikte nevheşire gidelim cesaretin varmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karadeniz uzungöl sümela manastırı

0|0
    0|0
  • Tonla yer ver, en basitinden turlar var. Ama insanlar maddi imkansızlıkları dile getiriyor, pardon kılıf yapıyor. Kılıf, çünkü biraz parası olan gezip görmek yerine ikinci ev derdine düşüyor. En son birkaç gün önce Konya'ya gittik de, yine turistler doluydu. Bizim halk da apartmanın önünde dedikodu yapar ya da dizi konuşurlar. Ya da kahvede kız süzerler. Neyse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...