Dansta hoşlandığım kızlar var. Bazıları ile yakın olmaya çalışıyorum ama çevreleri erkek dolu.

dans ta hoşlandığım kızlar var..Bazıları ile yakın olmaya çalışıyorum ama çevreleri erkek dolu.bir çoğunun gözü de üzerlerinde sizce nasıl aradan sıyrılıp bağlantıyı kurabilirim.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne dansı olduğuna bağlı?

0|1
    0|0
    • salsa..:)

• Salsa sınıfındaysa kolay ya. Sınıfta zaten partner değiştiriliyor mu sık sık? Öyleyse iletişim kurabilirsin. Değilse beğendiğin kızı gözüne kestir etrafında erkekler de olsa bir tanış. Sonra salsa gecesine gitmeyi falan teklif et. Kabul ederse bayağı bir özel vaktiniz olur sanırsam. Bu arada iyi dans ediyorsan büyük bir avantaj tabii etkilemek için.

Kızlar Ne Diyor 1

• isin çok zor ozm, etraf erkek kayniyorsa senden daha iyileri varsa bide sana hiç bakmazlar, eger aralarindan birinin ilgisini çektiysen o belli eder sana ztn:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• piyasaya çıkmışsın :)

duruşunla bakışlarınla konusmanla herseyınle bir bütünsün ilgi çekemıyorsan ılgı cekıcı hale gelmen lazım .

Kızlar güzelse butun erkekler sansını dener aradan sıyrılman lazım.

0|0
    0|0
  • ben de öğle kızlar dan uzak duruyom :) pek güvenmiyom öğle kızlara o kadar çok erkek arkdaşları var ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...