Game of Thrones zamanında olsaydınız hangi hanedandan yana olurdunuz? Ve sebebi?

Stark? Lannister? Baratheon? Martell? Dothraki? ya da digerlerinden hangisi

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Stark olurdum büyük ihtimalle. Winterfell'in çekiciliği derdim nedeni olarak da. Bunun dışında ikinci seçeneğim olarak da Dothraki diyebilirim. Dothraki kadınlarına her ne kadar değer verilmese de, Dothraki kültüründeki barbarlığı ve belki de Khaleesi olabilmek için verilen şansı neden olarak gösterebilirim. Martell ve Baratheon hanedanlıkları hoşuma gitmiyor, kişiliğimin Lannister kadar sinsi olmaya uygun görmüyorum. Malum, Lannister olup da sinsi bir aslan olmazsan, çok çekiyorsun oralarda.

0|2
    0|0
    • Yorumun cok guzel hakikaten yalnız Targaryen cevabını beklıyodum gelmedi kimseden cevap şıklarınada bilerek yazmamıştım:) Ejderhalara hukmetmek gibisi var mı ya

• Targeryan başkadır. Seçeneklerde yok diye deyinmedim oraya. Ancak, bütün hanedanlıklarda bir çekici, bir itici olay var sanırım. Targeryan'ın ejderhaları en çekici özellik bu durumda.

Kızlar Ne Diyor 4

• Stark.

0|0
    0|0
  • Lannister...

0|0
    0|1
  • Nedensiz belkide ilk izlediğim günden itibaren Starklardan yanayım.

0|0
    0|0
  • Dothraki olmak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Stark olam bugünde.

0|0
    0|0
  • Hanedanmıdır nedir bilemicem ama khal drogonun tarafında olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Hangi krallıktan olurdum bilmiyorum ama beni kesin gece bekçisi olurdum. ne karı kız var ne de başka bişey işin gücün nöbet tutmak. Çabuk ayak uydururdum en azından :)

0|0
    0|0
  • Onu bunu boşverin de asil olmayıp halktan biri olsaydınız ve tutup sizi çocuk yaşta hadım etselerdi ne olurdu?

Iyyyyyyy!!! Hafazanallah!

0|0
    0|0
  • Günün sorusu olmalı bu ya. Cevapsa çoğunluğun olduğu gibi Stark. Onlarda insanı sevdiren bir şey var. Farklı ve anlatılmaz. Adamlar adil ve iyiler.

0|0
    0|0
  • Lannister adamım :) bir lannister her zaman borcunu öder :) bir de joffreyin * koyim. tyrion reise selam.

0|0
    0|0
  • Lannister olurdum galiba..para var huzur var :D bu dünyada beş parasızız ari westerosta zengin olalım

0|0
    0|0
  • Stark

0|0
    0|0
  • cüce olmayalım da..

0|0
    0|0
  • Bir yanım lannister bir yanımda stark diyor.

0|0
    0|0
  • stark ların tarafında olurdum

0|0
    0|0
  • ak gezenlerin tarafında olurdum :)

0|0
    0|0
  • stark olsam ölmüştüm lannister olsam arkamdan küfür etçekler en iyisi dothRaki

0|0
    0|0
  • stark tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...