En Sevdiğiniz Çizim Modelleri? Katılın Lütfen!?

Yapmak istediğim anketteki maksadım çoğunluğun ne tarz çizimlerden hoşlandığını öğrenmek.

Resim tablosu dediğinizde aklınıza ilk gelen ve duvarınıza asacağınız resim nasıl bir resim olmalı?

• Hayvan portesi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İnsan portresi
    44% (4)38% (3)41% (7)Oy Ver
  • Tabiat manzarası
    44% (4)38% (3)41% (7)Oy Ver
  • Şehir manzarası
    12% (1)12% (1)12% (2)Oy Ver
  • Çiçek resmi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Araba resmi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tercihim seçeneklerde yok (yazarak belirtin lütfen)
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Soyut bir resim olmalı renklerde fırça darbelerinde kullanımda ve tarzda kişinin ruh halini görmeliyim manzara peyzaj sevmem saksıda çiçek falan bunar piyasa işidir sanatsal açıdan sıfırdır çık dışarı 40 50 tl ye böyle tablolar alırsın resim bişeyler anlatmalı konusu renkleri leke değerleri tarzı bakımından gerçekten sanatsal değeri olmalı insan portresininde pek sanatsal bir yönü yoktur aslında bunlar önemli ama umarım yardımcı olmuşumdur iyi akşamalr

0|1
    0|0
    • Kesinlikle daha iyi bir cevap olamazdı...
      Ben de bir resmin taklitten öte kişinin iç dünyasındaki hayalin dışa yansımasını ifade etmesinden yanayım.
      Zaten tarihe geçen başarılı yapıtlar daima o ressamların ruh halindeki gerçeği yansıttıkları farklı yapıtlardır.
      Yoksa elbette oturup bir manzaraya karşı resim çizmek, ya da masadaki vazoyu işlemek işin en basit yönüdür.
      Yazacak çok şey var aslında.
      Çok teşekkür ederim.

• Elbette!
      İlk defa birini takibe almış oldum. Ve bu sayede düşünceleri ve bakış açısıyla değerli gördüğüm birini takip etmiş oldum.
      Mutlu akşamlar dilerim...

• çok incesiniz mutlu aksamlar

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşey olabilir
    Önemli olan vurgular

Not: Arkadaşlar Leonardo da vinci ' nin sol taşaa derdi -.-

0|1
    0|0
  • Tabiat manzarası :)

0|1
    0|0
  • şehir manzarası <3

0|2
    0|0
  • Tabiat manzarası

0|1
    0|0
  • tercihim seçeneklerde yok resim çizmeyi beceremem

0|1
    0|0
  • Ben bir tablo gördüm terminatörün farklı bir yüzdeki halini çizmişler yani Arnold değil başka biri. erkeğe hafif seksi bakışları da fırçayla yedirmişler harika olmuş. Kırmızı ve yeşil temalıydı resim.

Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • O kırmızı gözlü robot yüzünün diğer yarısına Kahtalı Mıçıyı koysalar daha çekici olurmuş :)

• İzzet altınmeşe de olabilir di ama burnunun yakınlarındaki beni ışığı gölgeler diye yapmamış olabilirler. :D

• Tabiat manzarası

0|1
    0|0
Yükleniyor...